Pavasaris. Spalvos namuose

Grįžau iš šiltos ir pavasariškos Italijos į šaltą ir lietingą lietuvišką pavasarį. Ir džiaugiuosi. Nes nors ir šaltokas, pavasaris įsivažiuoja, gėlės žydi, medžių ir krūmų pumpurai ruošiasi pavasariniam sprogimui, o mes Velykoms. Dar prieš kelionę papuošiau kiemo vidury augantį ąžuolą spalvotais kiaušiniais. Atrodo, kad iškart kieme linksmiau ir spalvų daugiau.

Namuose taip pat pavasaris. Ant palangės galvas kelia pomidorų ir paprikų daigai, o aš puošiu namus. Džiaugiuosi jau trečią kartą keičiamu dekoru ant mažųjų IKEA Ribba lentynėlių. Nors lentynėlės skirtos paveikslams ir nuotraukų rėmeliams, mūsų namuose jos puikiai tarnauja kaip kiekvienu metų laiku keičiamo dekoro vieta. Jau dalinausi, kaip lentynėlės atrodė rudenį ir žiemą. O dabar pavasario eilė.

pavasaris-lentyna

Kaip matai, vėl rinkausi kelias, dominuojančias spalvas. Šį kartą – gaivią žalią ir geltoną. Taip pat kelis žydrus akcentus. Dažniausiai, dėliodama kompozicijas ir dekoruodama namus, naudoju turimus daiktus, labai retai perku kažką naujo. Taip buvo ir šiuo atveju. Pavyzdžiui pagaliukų ryšulėlį jau matei įraše apie namus po švenčių, o lentyna-namelis su daug skyriukų stovi nuo žiemos pradžios. Nauji šioje kompozicijoje yra tik mediniai kiaušiniai namelio viršuje. Kiekvienais metais Kaziuko mugėje perku po medinį kiaušinį kiekvienam vaikui.

pavasaris-detales

Sąlyginai naujas yra ir plunksnų vainikas, kurį gaminau būtent šiai kompozicijai. Pagalvojau, gal pavasaris yra plunksnų kedenimo laikas? Jau turėdama savo vainiką, puikią pamoką kaip pasidaryti vainiką iš plunksnų radau Spalvotas Dryžuotas tinklaraštyje. Jei nori pasidaryti tokį vainiką savo namams, labai rekomenduoju naudotis Akvilės pamoką.

Man pačiai įdomiausiai atrodo Warhol kūrybos albumas su Marlin Monroe viršelyje. Jis man labai tiko spalviškai į pavasarinę kompoziciją. O ir žymioji aktorė – amžinai jauna, kaip pavasaris.


Ar Tau svarbu puošti namus pavasarį? Ar kuri kompozicijas ant stalo, su kiaušiniais, viščiukais ir kitaiss Velykų ir pavasario atributais? Papasakok!

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s