Tendencija: Spurgos

Sako, spurgos verčia pasaulį suktis. Na taip, o skylė jų vidury yra kaip to pasaulio bamba :) Ar pastebėjai, kad spurgos, dabar yra visur? Taip, kalbu apie tas įvairiaspalviais glaistais puoštas, viliojančias gardybes. Girdėjau, kad esu laiminga, nes nemėgstu saldžių kepinių, todėl lengvai atsispiriu jų žavesiui. Bet dabar spurgos, tokios populiarios, kad veržiasi būti papuošalais, pagalvėmis, balionais, o aš net ant eglutės per Kalėdas kabinau spurgą-eglutės žaisliuką.

Pradėkim nuo papuošalų, kuriais pati mielai puošiuosi, užėjus saldžiai akimirkai. DzyDzyDesign auskarai – spurgos. Įvairių skonių. Nevalgomos, bet labai puošnios.

dzydzydesign-auskairai-spurgos

Pirmą kartą pagalvę – spurgą pamačiau tinklaraštyje Studio DIY, o tada, atrodo jos atsirado visur. Aš tokią pagalvę mielai priimčiau į savo namus. O čia yra visa instrukcija kaip pasigaminti pagalvę – spurgą pačiai. Bandom?

Donut1

 

Beje, minėto Studio Diy tinklaraščio autorė Kelly yra tikra spurgų mylėtoja, jos studijos nuotraukose gali pamatyti ir spurgos formos balionų.

Hang-a-Donut-Float-600x862

Ir be abejo spurgas galima valgyti. Jei tik mėgsti. O jei labai mėgsti, svarbu prisiminti, kad turi stabdžius, nes jų suvalgyti galima labai daug. Mes spurgas kartais valgom Donut Lab. Aš mažiau valgau, daugiau fotografuoju, nes jos tikrai labai fotogeniškos :) ir dedu, žinoma į Instagram.

Švenčiam atostogų pradžią. #funwithkids, #donut, #Vilnius, @donut_lab

A photo posted by Sigita Petrunina (@sigitapetrunina) on

Jei tik trūksta saldumo gyvenime, griebk spurgą, jei nevalgyti, tai nors į ausis įsisegti :)

p.s. ir vis dėl to, man skaniausios spurgos yra Kaune, Laisvės alėjoje. Spurginėje, kurią atsimenu iš vaikystės. Rašau ir kaip ką tik ragavusi atsimenu spurgos skonį. Skanaus!

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Reikia man rinktis turbūt auskarus – ne tokios rizikingos,o pavasarį nesinori padauginti valgomų, ypač, kai pradėjęs, nežinai, kada stot! :)
    Pasisekė, kad netraukia saldumynai!
    http://biteboo.blogspot.dk/

  2. Auskarai tikrai gerai. Apsižiūrėjau, kad turiu net dvejus skirtingus :) Aš dabar noriu pagalvės, dukrai į kambarį ;)

  3. O man tokia juvelyrika ir papuošalai patinka. Turiu ir būtent tokius auskarus ir kitos firmos pakabutį ant kaklo. Man gražu. Taip pat visai norėčiau ir spurgos formos pagalvės… Miela. :))

Komentarai nepriimami.