Sulaukėme pavasarinio žydėjimo – pagaliau! Tas žiedų gausumas gniaužia kvapą, ar ne tiesa? Ir taip norisi sugerti visą tą trapų ir laikiną grožį.
Esu tiesiog įsimylėjusi visus pavasarinius žiedus! Vaikštant mieste, parke, važiuojant užmiesčio takeliais nuo to beprotiško žydėjimo, rodos, raibsta akys. Daugelis man pačių gražiausių – alyvos, lanksva, vyšnia, kriaušė, obelis – turi sumedėjusius stiebus, kurie netinkamai nukirpti neturi galimybės gerti vandens ir dėl to gyvuoja ir džiugina žymiai trumpiau. Todėl šiandien noriu su Tavimi pasidalinti, kaip galėtum tokiomis žydinčiomis šakomis pasipuošti savo namus ir ilgiau jomis pasidžiaugti.
Pasipuošti namus alyvomis užtenka tiesiog pamerkus jas į vazą, tik pasirink tokių, kurios dar nepilnai išsiskleidusios. Jeigu vis dėlto kelios šakelės apvys, dar kartą jas šiek tiek patrumpink ir pamerk giliai į vandenį. Jeigu jos neatsigauna, panardink visą šaką penkioms minutėms pilnai į karštą vandenį. Tuomet dar kartelį patrumpink ir pamerk kelioms valandoms į kibirą su šiltu vandeniu – alyvos turėtų pilnai atsigauti.
Gana dažnai pavasarį tenka išgirsti pasvajojimų apie vestuvines puokštes iš alyvų. Jeigu ir Tu esi viena tokių svajotojų, drąsiai imkis šios idėjos įgyvendinimo! Tik nepamiršk, kad karštą dieną tokia puokštė gali greitai apvysti, todėl turėtum pasiruošti dvi puokšteles ir vieną iš jų laikyti vėsiai ir prireikus pakeisti šviežesne!
Smagaus grožėjimosi!