Mamos diena. Pusryčiai į lovą ir kitos svajonės

Mamos diena jau sekmadienį. Aš klodama lovą vakar vakare pagalvojau, kad man geriausia Mamos diena būtų, jei visiems maniškiams būtų viskas gerai. Be abejo, kad jie būtų sveiki, bet labiausiai norėčiau, kad nors tą vieną sekmadienį, galėčiau būti rami, kad visi gyvens taikoje, meilėje, ramybėje ir pasitenkinime. Tada ir aš būčiau rami, taiki ir viskuo patenkinta, ir galėčiau tokį šventinį sekmadienį kaupti jėgas ateities taikos misijoms. Tikiuosi, kad tokia Mamos diena manęs ir laukia.

mamos dienos pusryčiai

Štai šiandien dalinuosi savo mamiškomis svajonėmis. Dar viena jų – pusryčiais į lovą – man. Aš pusryčių į lovą negaunu, kaip ir kavos puodelio. Tiksliau gaunu kasryt,  nes pasidarau pati, dėl vienos, paprastos priežasties – keliuosi anksčiausiai už visus. Ir ką daryt mane mylintiems, kad aš jau 5 ryto pramerkusi akis, kartais 6 jau būnu išgėrusi rytinę kavą.

mamos dienos pusryčiai

Taigi mano svajonių padėklas su pusryčiais į lovą. Padėklas Tavo mamai gali skirtis turiniu, išdėstymu gali jo net nebūti, kartais užtenka tik vieno mažo puodelio su kava ar arbata.

Tau reikės:

padėklo, puodelio kavai (arbatai), vazelės su gėlėmis, čia sužinok kaip padaryti mamai puokštę, netikėto deserto, arba tikro pusryčių patiekalo.

mamos dienos pusryčiai

Kokia Tavo svajonių Mamos diena? Ką nori veikti, patirti, pajausti? Ar tiesiog, nieko neveikti ir leisti, kad Tave lepintų ir džiugintų visą dieną?

Nuotraukos Sigitos Petruninos

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Taaaaip, pusryčiai į lovą turbūt dažnos mamos svajonė :) Mano svajonių sąraše dar ir ilgas miegas :)
    Kadangi gyvenu Anglijoje, man pasisekė Motinos dieną švęsti du kartus :) Gaila, bet pusryčių į lovą nenusimato, teks keltis pirmai ir anksti, kadangi iš ryto leidžiamės į ilgą kelionę ir prasidės atostogos :)

Komentarai nepriimami.