Parsisiųsk nemokamai. Kambarinių augalų gidas žaliems

Taip kaip keliaujant po nepažįstamą miestą, pradedant kelionę po kambarinių augalų pasaulį labai reikalingas vadovas, padedantis likti teisingame kelyje. Kambarinių augalų gide žaliems rasite patarimus ir pagrindinius dalykus, reikalingus tada, kai parsineši pirma gėlę namo, kai sakai, kad visos gėlės tavo namuose miršta po savaitės, kai savo augalus taip myli, kad iš tos meilės pastoviai perlaistai.

„Kambarinių augalų gidas žaliems“ yra pagalbininkas, kuris bus visada po ranka. Spauskite ir parsisiųskite. Iškart galite naudotis informacija ir pradėti rūpintis savo kambariniais augalais.

Sulaukusi daugybės klausimų kaip auginti ir prižiūrėti kambarinius augalus, nusprendžiau pagrindinę informaciją pradedantiesiems kambarinių augalų mylėtojams sudėti į vieną vietą. Taip atsirado Kambarinių augalų gidas žaliems – riboto leidimo knygelė. Jos tiražas jau seniai išparduotas, bet sulaukiu žinučių ir laiškų, kad jos vis dar reikia.

Kambarinių augalų gido popierinė versija sulaukė didelio populiarumo ir ribotas tiražas greitai baigėsi. Vis sulaukdama klausimų, ar tebeturiu kur nors paskutinę kopiją, nusprendžiau, kad reikia jį paversti į el.knygą ir paleisti į pasaulį.

Knygą galite nemokamai parsisiųsti ir naudoti kada tik reikia informacijos kaip rūpintis kambarinėmis gėlėmis.

.

Paskelbta$ s