Susipažink. Spalvingi Irmos namai Belgijoje

Ten Kur Namai tikrai nėra vien tik apie mano namus, mano remontus ir mano idėjas. Jau seniai svajoju Tau parodyti kitų žmonių namus. Namus, kuriais aš žaviuosi, interjerus, kurie sukurti tuose namuose gyvenančių. Ir šiandien ta diena kai mes keliausim į svečius.  Ar Tau patinka eiti į svečius? Pažiūrėti kaip gyvena kiti. Koki jų namai? Kokios spalvos sienos?

Šiandien kviečiu į svečius pas Irmą. Keliausim tolokai, į Belgiją, mažą Zwevezele miestelį. Miestelyje, sunkiai ištariamu pavadinimu gyvena Irma kartu su savo šeima.

Apie Irmą sužinojau Facebook’e, pamačiusi jos vėrinius su geometrinių formų karoliukais. Ir kai Irma tame pačiame Facebook’e pasidalino savo atnaujintos dirbtuvėlės nuotraukomis, aš žinojau, į jos namus labai norėčiau užsukti ir pasisvečiuoti. Tą šiandien ir darau. Keliaujam.

Irma, kaip pati sako, turbūt pavasario įkvėpta, neseniai atnaujino savo dirbtuvėlę. Šitoje nuotraukoje Irmos dirbtuvė prieš pasikeitimą. Viršutiniame dešiniame kampe matosi, koks rožinis kambarys buvo anksčiau.

Pries

Štai ką Irma pasakoja apie save:
Esu dviejų vaikų mama, kuriai, kaip ir, matyt, daugeliui po vaikų atsiradimo, suaktyvėjo kažkuris slaptas smegenų pusrutulis ir ėmė niežtėti rankos kažkokiai „užklasinei” veiklai. Taigi mano „užklasinė” veikla yra siuvimas. Iš lino, odos ir vilnos. Ir burbuliukų vėrimas (šitą malonumą atradau ne taip jau ir seniai). Esu prisiuvusi ir išdalinusi begalę rankinių, kosmetinių, pieštukinių ir kitų siuvinių. Tad didžioji dalis laisvo laiko prabėga dirbtuvėlėse, kuriose ir gimsta mano darbeliai.

Irmalu

Gyvenimas taip jau sureguliavo, kad šiuo metu su šeima gyvenam Belgijoj, mažame Zwevezele miestelyje, dviejų aukštų su palėpe name ir gan nemažu kiemu. Tai jau antras būstas Belgijoje. Prieš tai gyvenom mažyčiame bute. Manęs, užaugusios nuosavame name su galimybe bet kada išbėgti į lauką, toks pasirinkimas visiškai netenkino. Tuo labiau, kad tokių norėtojų išbėgt basom ar be kelnyčių yra dar du. Tad po ilgų ieškojimų radom šį namuką. Nėra jis idealios būklės ir  jeigu tai būtų mano nuosavi namai, daug ką juose pakeisčiau visiškai kitaip, bet tenka daryti tik kosmetinį remontą.

ant sienos

Stalas

Labai mėgstu žiūrinėti įvairius blogus apie namų interjerus, kaupti patikusias nuotraukas, kažką pritaikyti savo namams. Labai man gražu industrinis stilius, kur daugiausia vyrauja balta spalva su ryškiais spalviniais akcentais, bet kai pabandžiau baltą spalvą įsivaizduoti namams, kuriuose šiuo metu gyvename, ji tiesiog „nesirišo”, atrodė nuobodžiai ir monotoniškai.

rubai

Gal tikrai pavasaris veikia, bet taip norėjosi spalvų, kurios prikeltų, stimuliuotų gerą nuotaiką ir energiją. Nes juk namuose turi būti gera ir jauku. Ir kad vaizdas džiugintų akį. Čia juk, bent jau aš, praleidžiu didžiąją dalį savo laiko.

vaiku
Ir čia tik stotelė, nes ateities planuose yra grįžti į Lietuvą, gimtuosius Anykščius ir nuosavoje žemėje pasistatyti savo svajonių namus, kur jau tikrai galėsiu panaudoti sukauptas idėjas ir sukurti tobulą šeimos lizdelį.

Irma, kas Tau svarbiausia namuose?

Svarbiausia, kad namuose vyrautų gera nuotaika, palaikymas ir juokas. Kad galėtum būti savimi ir nebijotum „ką gi pagalvos kiti”. Visa kita – jau nebesvarbu,tie fiziniai namai galėtų būti ir suskilus gelda, svarbiausia, kad vidinė aura spinduliuotų ir tarpusavio supratimas būtų. Va taip. Filosofiškai šiek tiek.

Unrape Sea buckthorn

Ačiū labai, Tau, Irma, kad pasidalinai savo namų istorija ir nuotraukomis. Jaučiuosi tikrai apsilankiusi Tavo namuose.
Irmos darbus gali rasti Etsy  Irmalu Handmade Accessories
Irmos tinklaraštis ir Facebook puslapis
*Visos nuotraukos straipsnyje – Irmos.

Nori pakviesti mane į svečius? Pasidalinti savo namų nuotraukomis, atradimais kuriant namų interjerą? Parašyk man.Paskelbta$ sPažymėta$ s