Apie

2013 metais Sigita Petrunina sukūrė tinklaraštį apie namus.  Tinklaraščio tikslas buvo dalintis savitų namų kūrimo idėjomis, pasakoti kaip kurti namus savomis rankomis, naudoti tai, kas jau yra namuose. TenKurNamai buvo pilni idėjų kaip derinti senus ir naujus baldus, auginti kambarines gėles irkurti jaukius namus sau.

Daug pasikeitė per tuos metus. Lietuvoje vis daugiau žmonių gyvena taip, kaip patinka jiems. Kuria savitus namus, renkasi vintažinius baldus ir daiktus, bei drąsiai juos derina prie masinės gamybos baldų namams.

TenKurNamai auga, aptariamų temų ratas plečiasi. Šiuo metu kalbame, kad namai nėra tik sienos ir baldai. Namai yra vieta, kurioje praleidžiame daugybę laiko. Namai yra vieta mūsų lėtam gyvenimui ir kokybiškam laikui kartu. Laiskimės į gyvenimo namuose kelionę kartu!

Skaitykite

Nuo tvarkos virtuvėje iki žaislų vaikų kambaryje ar gėlių balkone – TenKurNamai yra vieta, kur galite rasti idėjų ir patarimų. Kiekvienam metų laikui. TenKurNamai yra jaukaus gyvenimo namuose idėjų šaltinis kiekvienam.

Klausykite

TenKurNamai podcast’e Sigita Petrunina kalbasi žmonėmis, kurie kuria savo namus patys, jų veikla susijusi su daiktais ar paslaugomis namams. 

Įsijunkite, klausykite ir sužinokite kaip palaikyti tvarką namuose naudojant KonMari metodą, kaip rinktis daiktus namams ar įrengti vaikų ir paauglių kambarius

Bendraukime

Visada laukiame jūsų laiškų labas (eta) tenkurnamai (taškas) lt

Naujienlaiškis

Mūsų naujienlaiškis pasiekia pašto dėžutes kas mėnesį. Jame trumpa namų įkvėpimo istorija, minutė atokvėpio ir lėto gyvenimo pažadas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.