Laimingas gyvenimas namuose

Apie

Sigita Petrunina tinklaraštininkė, interjero dekoratorė ir namų mylėtoja. Tinklaraščio apie namus ir laimingą gyvenimą juose Ten Kur Namai sumanytoja ir autorė. 2017 metais parašiusi ir išleidusi knygą apie jaukų gyvenimą namuose Gyvenk kaip patinka.

“Smagu matyti, kad viskas ateina iš tavęs pačios.”, pasakė man po ilgo nesimatymo sutikta draugė. Kalbėjome apie darbus, atradimus, naujas žinias. Aš pasakojau apie interjerus, namų dekoravimą ir kaip man tai patinka. Kaip jaučiuosi savo rogėse. Pagaliau.

“Ar jūs esate interjero dizainerė?”, paklausė manęs simpatiškas vyriškis, kai prisistačiau ir papasakojau apie savo tinklaraštį. Ne, aš nesu interjero dizainerė. Aš labai mėgstu gražius daiktus ir jaukius namus. Aš esu namų mylėtoja. Namai ir namų interjeras yra mano aistra, tai ir buvo viena priežasčių, kodėl atsirado Ten Kur Namai.

Kuriant namus, smulkmenos dažnai pamirštamos. Svarbu – geri langai, lygios sienos, nevarvantis stogas. Ko daugiau žmogui reikia? Tiesa. Bet tam, kad būstas taptų namais, kuriuose gera būti – svarbu prisiminti smulkmenas.

TenKurNamai pasakoja apie smulkmenas, kurios yra svarbios namų jaukumui. Kaip kabinti paveikslus ant sienų, kaip išsirinkti lengvai prižiūrimas kambarines gėles, kaip pasigaminti apvalią staltiesę ir dar daugiau.

Pasakoju apie gudrybes, kurias atradau kurdama savo namus. Dalinuosi idėjomis, kaip dekoruoti sienas ir įsileisti į namus metų laikus. Kviečiu susipažinti su įdomiais žmonėmis. Tokie yra TenKurNamai – jaukūs ir laimingi. Tokie, kuriuose gyvena laimingi žmonės.

Susisiekite

 

 

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų istorijos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!