Apie

TenKurNamai gyvavo dešimt aktyvių metų. Per juos parašyta ir išleista knyga, daugybę kartų namų istorijos pasakotos TV eteryje, radijo bangomis ir interneto portaluose. Yra pradžia ir yra pabaiga. 2023 metais TenKurNamų istorijoje aš, Sigita Petrunina, padėjau tašką. Esu labai dėkinga visiems ir kiekvienam, skaičiusiems, rašiusiems ir buvusiems šio puikaus projekto dalimi. 

Kitaip nei prieš dešimt metų šiuo metu matome daugybę žmonių, kurie dalijasi savo namų istorijomis, vintažiniai daiktai išgyvena savo aukso amžių, patarimų, kaip įsirengti savo namus ir gyventi juose taip, kaip Jums patinka, taip pat yra begalė. 

Jaučiu, kad buvau šio pokyčio dalimi – drąsos kurti savo namus sau viena pradininkių. Ir nors širdyje jaučiu, kad galėjau padaryti daugiau, greičiausiai ši kelionė ir buvo būtent tokia, kokia turėjo būti.

Mano charakteris neleidžia sėdėti vienoje vietoje šiuo metu esu naujo projekto Anele.lt įkūrėja ir vėl noriu paskatinti pokytį, susijusį su kiekvienos moters gyvenimu. 

Tos, kurioms yra aplink keturiasdešimt ne visada žino, kad jau gali būti įžengusios į įdomų, iššūkių kupiną gyvenimo laikotarpį – perimenopauzę. Pati šį terminą išgirdau neseniai ir tai buvo priežastis pasidomėti kas tai ir kaip su tuo gyventi.

Taip atsirado Anele.lt – projektas moterims jų gyvenimo viduryje apie sveikatą, gyvenimo būdą, perimenopauzę ir menopauzę. Tikiuosi, susitiksime ten. Dar kartą ačiū, už buvimą kartu. 

Sigita Petrunina 2024 01 06

2013 metais Sigita Petrunina sukūrė tinklaraštį apie namus.  Tinklaraščio tikslas buvo dalintis savitų namų kūrimo idėjomis, pasakoti kaip kurti namus savomis rankomis, naudoti tai, kas jau yra namuose. TenKurNamai buvo pilni idėjų kaip derinti senus ir naujus baldus, auginti kambarines gėles irkurti jaukius namus sau.

Daug pasikeitė per tuos metus. Lietuvoje vis daugiau žmonių gyvena taip, kaip patinka jiems. Kuria savitus namus, renkasi vintažinius baldus ir daiktus, bei drąsiai juos derina prie masinės gamybos baldų namams.

TenKurNamai auga, aptariamų temų ratas plečiasi. Šiuo metu kalbame, kad namai nėra tik sienos ir baldai. Namai yra vieta, kurioje praleidžiame daugybę laiko. Namai yra vieta mūsų lėtam gyvenimui ir kokybiškam laikui kartu. Laiskimės į gyvenimo namuose kelionę kartu!

Skaitykite

Nuo tvarkos virtuvėje iki žaislų vaikų kambaryje ar gėlių balkone – TenKurNamai yra vieta, kur galite rasti idėjų ir patarimų. Kiekvienam metų laikui. TenKurNamai yra jaukaus gyvenimo namuose idėjų šaltinis kiekvienam.

Klausykite

TenKurNamai podcast’e Sigita Petrunina kalbasi žmonėmis, kurie kuria savo namus patys, jų veikla susijusi su daiktais ar paslaugomis namams. 

Įsijunkite, klausykite ir sužinokite kaip palaikyti tvarką namuose naudojant KonMari metodą, kaip rinktis daiktus namams ar įrengti vaikų ir paauglių kambarius

Bendraukime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.