Vainikas ant durų. Koks tinkamiausias rudeniui?

Vainikas ant durų yra pats geriausias ženklas, kad namai yra svetingi, nes gražios durys tik ir kviečia užeiti. Aš dažniausiai vainiko ant durų pradedu norėti rudenį, kai nelieka vasaros spalvų, kai ilgi vasaros vakarai lauke persikelia į tokius pat ilgus, tik namuose. Todėl šiandien pasidalinsiu su Tavimi idėjomis, kokiais vainikais duris gali puošti artėjant žiemai.

Ieškodama idėjų rudeniniams vainikams radau Akvilę ir jos tinklaraštį SpalvotasDryžuotas. Akvilės tinklaraštyje gali pasigrožėti ne tik vainikais, bet ir spalvingo gyvenimo akimirkomis. Štai keli Akvilės sukurti vainikai tinkami rudens dekorui:

vanikas-is- linu

Aš linų vasarą neprisiskyniau, bet būtinai norėsiu tokį vainiką pasidaryti kitais metais. Kaip tokį pasidaryti rasi SpalvotasDryžuotas tinklaraštyje.

vainikas-is-hortenziju-ziedu

Hortenzijų vainikas buvo tai, kas mane labai sužavėjo. Nusižiūrėjusi ir nuskabiusi savo hortenzijų krūmą, panašų vainiką šiam rudeniui turiu ir aš.

Naudojau kitokias hortenzijas, nei Akvilė. Tik nuskintos jos buvo gražiai rožinės, bet keletą dienų pakabojęs ant durų vainikas parudavo. Man vainikas net pakeitęs spalvą lygiai toks pat gražus.

hortenziju-vainikas

Vainiko pagrinde dariau skylutę, į ją kišau hortenzijos šakelę ir užfiksavau karštais klijais. Kol kas nei viena šakelė neiškrito. Kitais metais planuoju vainiką daryti iš kitokių hortenzijų, tikiuosi spėti, kol jos dar žalios.

Jei nori pasidaryti vainiką iš augalų, Tu dar spėsi prisirinkti klevo lapų ir pasidaryti klevo lapų vainiką. Kaip tai padaryti, parodyta čia.

vainikas-ant-duru


Ar Tau patinka vainikų kabinimas ant durų? Ar puoši taip savo namus?

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. O gera ideja, būtinai darysim tokį vainiką. O iš ko daromas pats pagrindas?

  2. Oh, hortenzijų vainikas! Jos man vienos gražiausių gėlių :)

    Mes tai vainiką tik prieš Kalėdas ant durų kabinamės – tokį iš eglės šakelių ir nedideliais žaisliukais papuoštą :)

  3. Rosita, aš irgi per Kalėdas kabinu, bet kaip faina pasikabinti kitu metų laiku. Kiekvieną kartą grįžtant namo, atrodo šventė ten laukia :)

  4. Diana, tos parduotuvės nebėr jau. Tą vainiko pagrindą turėjau užsilikusį nuo kažkokurių švenčių. Bandyk Google ieškoti šiaudinis vainiko pagrindas. Arrba galima pasidaryt pačiai iš laikraščių ir lipnios juostelės.

  5. Taip, man patinka vainikai ant durų. Tiesa namus taip puošti pradėjau visai neseniai. Šaudom, gaudom įdėjas ir daromės patys. :)

  6. Kokia puiki idėja! Sakykit, o kaip kabinat vainikus ant durų? Vinuką gaila kalti, o ir vyras neleis :)

  7. Marija, mano durys tokios, į kurias negaila vinis kalti :) o jei rimtai, žinau, kad yra spec laikikliai vainikams, ypač populiarūs JAV (ten ir vainikai labai populiarūs). Dar kažkaip juosia virvę/juostą per visas duris ir ant jos tvirtina vainiką.

Komentarai nepriimami.