Laimingas gyvenimas namuose

Knygos

Gyvenk kaip patinka

2017 metais pasirodė pirmoji mano knyga Gyvenk kaip patinka. Knygą įsigyti galite PatoguPirkti.lt elektroniniame knygyne.

Gyvenk kaip patinka – knyga mylintiems namus ir norintiems juose gyventi jaukiai ir gražiai.

Knygoje penki skyriai, kuriuose – idėjos ir gudrybės, kaip namų jaukumą sukurti paprastais būdais. Praktiški patarimai, kaip kurti dekoratyvias kompozicijas iš namuose turimų daiktų ir neslėpti jų lentynose ar indaujose. Aprašyti geriausi būdai kaip dekoruoti namų sienas, neapsiriboti tik įprastais paveikslais ar nuotraukomis rėmeliuose, bet puošti sienas netikėtais, sau patinkančiais daiktais. Didelis dėmesys knygoje skiriamas kambarinėms gėlėms. Detaliai aprašomos lengvai auginamos kambarinės gėlės, auginimo ir priežiūros gudrybės. Prie kiekvieno skyriaus – pasidaryk pati idėja, kurią lengva įgyvendinti ir sukurti savo namams praktišką, naudojamą daiktą.

Taip pat knygoje Gyvenk kaip patinka interviu su 5 kūrybingomis moterimis, gyvenančiomis savo kurtuose, originaliuose namuose, idėjos ir patarimai iš jų namų.

Tikiuosi, kad man pavyko sukurti įkvėpimo pilną knygą laimingą gyvenimą namuose, lengvus būdus sukurti namų jaukumą, lengvai auginamas kambarines gėles ir dar daugiau. Štai kaip sakiau apie knygą iškart po jos išleidimo:

“Labiausiai noriu, kad būtume drąsūs kurdami savo namus ir nekreiptume dėmesio į aplinkinių komentarus. Jei Tau gražu tai, ką sugalvojai, tai Tave džiugina ir puošia Tavo namus – nesvarbu ką sako trumpam apsilankę draugai ar giminės. Mes esame savo namų šeimininkai ir kiekvienas sprendimas, susijęs su namais, yra mums, o ne kitiems.”

Kambarinių augalų gidas žaliems

Sulaukusi daugybės klausimų kaip auginti ir prižiūrėti kambarinius augalus, nusprendžiau pagrindinę informaciją pradedantiesiems kambarinių augalų mylėtojams sudėti į vieną vietą. Taip atsirado Kambarinių augalų gidas žaliems – riboto leidimo knygelė. Jos tiražas jau seniai išparduotas, bet sulaukiu žinučių ir laiškų, kad jos vis dar reikia. Todėl naujiena – Kambarinių augalų gidą žaliems netrukus galėsite įsigyti elektroniniu formatu.

Spauskite čia ir pirmieji sužinosite kada Kambarinių augalų gidas pasirodys elektroniniu formatu.

Taip kaip keliaujant po nepažįstamą miestą, pradedant kelionę po kambarinių augalų pasaulį labai reikalingas vadovas, padedantis likti teisingame kelyje. Kambarinių augalų gide žaliems galima rasti patarimus ir pagrindinius dalykus, reikalingus tada, kai parsineši pirma gėlę namo, kai sakai, kad visos gėlės tavo namuose miršta po savaitės, kai savo augalus taip myli, kad iš tos meilės pastoviai perlaistai.

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!