Nauji metai – senų konkursų rezultatai

Šiandien tiek FB, tiek Instagrame skaitau ir matau nuotraukas, kur žmonės giriasi, kaip su pižamomis leidžia laiką lovoje, nieko neveikia, o tik mėgaujasi naujais metais. Mus gi šiandien griebė įkvėpimas, sutvarkėm abiejų vaikų kambarius ir nudirbom kelis, seniai atidėliotus darbus. Manau, jau greitai galėsiu pasidalinti Sofijos kambario galutiniu vaizdu. Ir Juliaus kambariu prieš ir po remonto.

O dabar prie reikalų. Prisipažinsiu, pasimokiau šį kartą, kad Kalėdiniu laikotarpiu konkursų geriau neskelbti :) tikrai ne tas galvoje, kai dovanos nevyniotos, sausainiai kepa, o eglutė laukia papuošimų, ir taip toliau. Esu labai dėkinga Agnei ir Jurgitai, kurių istorijas galėjai perskaityti Kalėdiniu laikotarpiu. Agnei jau išsiunčiau Jazzy Home puikius keramikinius eglutės žaisliukus.

jazzy-home

O Jurgitai dovanoju Ten Kur Namai plakatų rinkinį – du katinus ir šunį.

miau-au

Visai atskiro aptarimo reikia dėkingumui, kurį skaitytojos surašė po mano naujų metų linkėjimais. Skaičiau kiekvieną komentarą ir šypsojausi. Ačiū, kiekvienai, kuri pasidalino. O Mandriu kalendoriaus laimėtoja skelbiu – Irmą, kuri rašė: „Esu dėkinga už vaisingus metus – tapau mama; už begalę naujų akimirkų; už mažą šypseną, kuri džiugina širdį; už vyro stiprybę. Esu dėkinga už tai, kad artimieji sveiki, kad nebuvo netekčių. 2015-tieji tikrai buvo išskirtiniai!” Irma, parašysiu Tau laišką ;)


Jau nuo pirmadienio kimbu į darbus, reikia aptarti šių metų interjero tendencijas, pasidalinti namų tvarkymo gudrybėmis, papasakoti apie pradžioje jau minėtus vaikų kambarių pasikeitimus ir žinoma, sudėti visus taškus ant 2015-ųjų ir pasidalinti mano planais šiems metams.

Paskelbta$ sPažymėta$ s