Tavo Kalėdos. Agnės Kalėdų istorija

Štai ir pasiekė mane pirmasis Kalėdų istorijų laiškas. Primenu, kad dalinu dovanas ir dalinuosi Tavo Kalėdų istorija. Apie ką aš čia? Apie Kalėdas ir dovanas :) O dabar kviečiu skaityti Agnės Kalėdų istoriją ir pasigrožėti jos papuoštais namais.
Pirmiausia labai noriu padėkoti Jums už puikų tinklaraštį. Nuolat paskaitau ir pasidžiaugiu, kad yra žmonių, taip mylinčių bei puoselėjančių savo namus ir įkvėpiančių aplinkinius.
IMG_0335
Na, o kalbant apie šventes… Nuo pat mažumės Kalėdos man pati nuostabiausia ir laukiamiausia metų šventė. Prisimenu, kad likus maždaug dviems savaitėms iki Kalėdų mama imdavosi generalinio namų tvarkymosi, į kurį įtraukdavo ir mus su sese. Išvalydavom visus namų kampučius ir didžiuodamosi savo didžiu darbu laukdavom artėjančių švenčių.
IMG_0304
Pamenu, kad kasmet tėvai pargabendavo į namus gyvą ir kvepiančią eglę, o mes su seserimi Šv. Kūčių dieną išsitraukdavom dėžę su nuostabiausiais žaislais bei girliandomis ir puošdavom eglutę. Tuomet visą dieną ruošdavom valgius Kūčių vakarienei. Laukiamiausi patiekalai, žinoma, būdavo kūčiukai su pienu ir tirštas, saldus spanguolių kisielius. Labai pasiilgstu to Kūčių vakaro, kai po vakarienės, šiltai apsitaisę brisdavom per pusnis ir eidavom į Šventas Mišias, kurios man atrodydavo magiškos, kitokios.
IMG_0250
Na, o Kūčių naktį dar ilgai negalėdavom užmigti, nes su sese budėjom ir laukėm Kalėdų senio. Žinoma nesulaukdavom, bet ryte visada būdavo dovanų, prie kurių visada pirmoji atsirasdavo jaunesnioji sesuo :)
IMG_0328
Dabar mes jau suaugusios, bet Kalėdų laukimas vis dar šildo širdį. Šiemet Kalėdos ypatingos. Tai pirmos mūsų dukrytės Kalėdos ir pirmosios šventės nuosavuose namuose, tad kaip visada pasistengiau, kad visi pajusime Kalėdų dvasią.
Siunčiu keletą savo dekoruotų namų foto, kuriose matysit didelę ir kvapnią sidabrinę eglę, Kalėdinę puokštę, imbierinius sausainėlius ir virtuvėję pasipuošusį papartį.
IMG_0257

Ačiū, labai, Agne! Aš primenu, kad laukiu Tavo alėdų istorijos ir Tavo kalėdiškų namų nuotraukų. Ką reikia daryti?
  • Rašyk man laišką adresu sigita(eta)tenkurnamai(taškas)lt. Žinoma, vietoj žodžių sklaisuteliuose – įrašyk simbolius :)
  • Papasakok apie savo Kalėdas, prisiminimus, šeimos tradicijas, pridėk savo kalėdiškų namų nuotraukų.
  • Laiškų laukiu iki Gruodžio 30 dienos.
  • Istorijomis ir nuotraukomis dalinsiuosi visą šventinį laikotarpį.
  • Dovanas dalinsiu Sausio 2 dieną.

Kurkime šventišką nuotaiką kartu!!! Linkiu ramaus pasiruošimo šventėms ir labai laukiu laiškų :) Dovanos iš TKN parduotuvės ir puikių tinklaraščio draugų: Medinis arkliukas, Mandriu, Jazzy Home, Kaupolė, Wilkės muilas labai laukia Tavęs :)

Paskelbta$ sPažymėta$ s

Viena mintis

Komentarai nepriimami.