Tavo Kalėdos. Jurgitos Kalėdų istorija

Tarpšvetinis laikotarpis toks, kai esi tarp žemės ir dangaus. Jau lyg ir dirbti reikėtų, bet tuoj ir vėl reikės pasinerti į švenčių sūkurį, tai kaip čia persijungti? Prieš pat Kalėdas mane pasiekė Jurgitos Kalėdų ir pasiruošimo joms istorija. Šiandien ja dalinuosi. Taip pat, jei neskaitei, perskaityk ir Agnės Kalėdų istoriją. Vis dar laukiu Tavo Kalėdų istorijos.  O dabar Jurgitos Kalėdų istorija.


Sveika, Sigita, smagūs konkursai, tad dalyvauju ir šiame :) o konkursus aš renkuosi labai atidžiai ir apgalvotai, ir dalyvauju tik ten, kur turiu tikrai ką pasakyti/papasakoti/atsiskleisti :) Mano pasakojimas gavosi kaip reziume viso to, ką veikiau, kur laksčiau ir toks gal ne iki galo apie namus, bet iš visos širdies, nes esu absoliutus Kalėdinis nykštukas, kuris nesirauko perkant dovanas, nezirzia, nekeikia švenčių. Tad apie mano laukimą ir buvimą:

Be nuovargio, skubėjimo,  be pompastikos, bet su didžiu džiugesiu ir laukimu aš pradedu Kalėdoms ruoštis lapkričio mėnesį.

Man patinka keliais žingsniais į priekį mindžioti švenčių slenkstį.

111

Patinka skrupulingai ir apgalvotai pirkti ir ruošti dovanas, rikiuoti sveikinimus ir laiškus.

Sužiebti lemputes dirbtuvėj , susirašyti sąrašus draugų ir artimųjų, ilgai „marinuoti” idėjas, ką padovanoti, apgalvoti kiekvieną žodį, mintį.

222

Padėti tašką metams ir  tyliai padėkoti, kad esi laimingas.

444

Kai jau tampa nebe gėda prabilti apie Kalėdas ir dekoracijas – imuosi visų šių reikalų, nors ir dangus griūva. Trūks plyš turiu prisidėti prie dekoravimo, spalvų derinimo, eglutės puošimo.

Startuoju ofise, kur turiu neišsemiamą laisvę improvizuoti ir nustebinti.

333

​O vėliau susisuku į namus, kur daugelį nustebina minimalizmas. Turiu eglutę, kelias lempučių girliandas ir kelias dekoracijas, dažniausiai rankų darbo ir kasmet vis kitokias. Dekoracijos dažniausiai būna suruoštos jau iš anksti arba galvoje sukasi planas, kuris bus su laiku įgyvendintas. Šių metų gaminys juodos keramikinės žvaigždės ir eglutės ir jūros nugludintos medžio šakos. Jūra man šventė, tad nenoriu jos pamesti ir per Kalėdas.

555

​Namuose man užtenka tos ramybės. Kalėdų jaukumą sukuria lovoje valgomas mandarinas, galimybė niekur neskubėti, kasmet rašomi laiškai draugams, kuriuose sudėta tiek meilės, kiek nespėjai išdalinti per tuos metus, kai buvai šalia.

Šventę jaučiu tada, kai nenoriu niekur eiti iš namų, ilgai vaikščioju po namus su pižama, padarinėju šaldytuvo dureles spetyniadešimt tris kartus neapsisprendžiant ar jau pavalgiau ar dar liko vietos šokoladiniam tinginiui, kad galėtum ir toliau tingėt. Dovanų daugeliui visai nereikia, o apkabinimo ar gero žodžio – visad, tad dovanon supakuoju visą, kas gera ir padovanoju. ​

​Pats smagiausias etapas – laukimas, o sau vis primenu, kad atėjus šventėms reikia nepamiršti pasimėgauti buvimu čia ir dabar. Lupu mandariną ir siunčiu kiekvienam po šviesos žibintą, pasišvieskit kelią ir nepamirškit kelių gerų žodžių brangiausiems.

Linkėjimai, Jurgita


Kalėdinis konkursas vyksta iki pat Naujųjų metų. Laukiu istorijų, nuotraukų, nesvarbu, daug ar mažai. Tau turiu daug dovanų iš TKN parduotuvės ir puikių tinklaraščio draugų: Medinis arkliukas, Mandriu, Jazzy Home, Kaupolė, Wilkės muilas.

Ką reikia daryti?

  • Rašyk man laišką adresu sigita(eta)tenkurnamai(taškas)lt. Žinoma, vietoj žodžių sklaisuteliuose – įrašyk simbolius :)
  • Papasakok apie savo Kalėdas, prisiminimus, šeimos tradicijas, pridėk savo kalėdiškų namų nuotraukų.
  • Laiškų laukiu iki Gruodžio 31 dienos.
  • Istorijomis ir nuotraukomis dalinsiuosi visą šventinį laikotarpį.
  • Dovanas dalinsiu Sausio 2 dieną.

Kurkime šventišką nuotaiką kartu!!!

Paskelbta$ sPažymėta$ s