Laimingų ir Sėkmingų Naujųjų metų!

Kaip rašiau visai neseniai laiške savo pusseserei – mano galvoje „priešnaujametinis šaršalas”. Labai norisi sudėlioti šių, labai aktyvių, smagių, įdomių metų įvykius į lentynėles. Paminėti visus naujus žmones, atsiradusius mano gyvenime, visus įvykius ir naujus dalykus, kuriuos suplanavau ir įvykdžiau.

Metų suvestinė atsiras jau kitąmet, kartu su planais, tikslais ir pažadais naujiems metams.

Šiandien, kai 2015-ieji metai skaičiuoja paskutines valandas, linkiu sėkmės, kad ji lydėtų kiekvieną darbą, kiekvieną mintį, kiekvieną kelionę, kiekvieną žingsnį.

Linkiu dėkingumo. Nes tik dėkodama supranti, kiek daug jau turi ir kiek mažai reikia.

Linkiu bendrystės, šeimoje, darbe, kaimynystėje. Tik kartu galime daugiau nei po vieną.

Linkiu meilės. Ir viskas tuo pasakyta.

Linkiu tikėjimo savimi, aplinkiniais ir šalimi, kurią kuriame patys.

Ačiū, kad šiais metais skaitei Ten Kur Namai, kad dalinaisi, komentavai. Tik dėl Tavęs aš kasdien galvoju, ką parašyti, ką naujo sugalvoti, ką papasakoti ir ką padovanoti.

Ir šiandien (o gal reiktų sakyt šiemet?!) dovanoju! Tinklaraštininkės Mortos iš Mandriu.com sukurtą kalendorių svajonėms ir planams, bei svarbiems įvykiams žymėti.

mandriu-kalendoriai

Parašyk komentaruose už ką esi dėkinga šiais metais. Ir venai komentavusiai aš ir Morta atsiųsime puikų 2016 -ųjų kalendorių.

Valio 2015 -ieji! Jūs buvote puikūs!

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Aš dėkinga esu ne tik šiemet, tokią būseną stengiuosi išlaikyti nuolatos, kad ji būtų „šiandien”. Tad už tas akimirkas šiandienos, kad jos yra, būna, ateina. Kad jas galiu praleisti su savo mylima ir įdomia šeima, kad joje man leidžiama daug svajoti, būti savimi ir suteikiama drąsos išdrįsti daryti dalykus, kurie gimsta nuolatos mano galvoje. Už sveikatą, už esatį, kad žmones, kuriuos mylime, sutinkame šiandien, tikiuos, sutiksime ir rytoj.

  2. Šie besibaigiantys 2015 metai man buvo labai ypatingi tuo, kad begalinis noras grįžti namo, į savo tėvynę, po ketverių metų praleistų užsienyje, pagaliau iš svajonės virto realybe! ♡ Ačiū sau ir savo vyrui, kad pasiryžom, išdrįsom, pasitikėjom ir žengėm šį žingsnį! Ačiū, kad vėl esu namie apsupta savo brangiausių žmonių, labai gera!♡

  3. Esu dėkinga savo vyrui ir artimiesiems už palaikymą, esu dėkinga, kad šiais metais rimtai nesirgau, taip pat jaučiuosi laiminga supratusi, jog laimę galima atrasti mažuose dalykuose ir kas vakarą užsirašyti kas tą dieną pradžiugino. Abu su vyru esame labai dėkingi visiems kas padėjo įsigyjant savo naujus namus! :)

  4. Esu dėkinga už vaisingus metus – tapau mama; už begalę naujų akimirkų; už mažą šypseną, kuri džiugina širdį; už vyro stiprybę. Esu dėkinga už tai, kad artimieji sveiki, kad nebuvo netekčių. 2015-tieji tikrai buvo išskirtiniai!

Komentarai nepriimami.