Nauji buto virtuvės baldai

Jau daugiau nei metai gyvename naujuose (ar galima metus gyvenant taip dar vadinti?) namuose. Ir du dalykai, kuriuos čia norėjau pakeisti buvo vonia ir virtuvė. Vonios remontą įveikėme prieš metus. Tas remontas taip ir liko nepapasakotas tinklaraščio puslapiuose, bet galite apie jį šiek tiek daugiau sužinoti mano Instagram.

Tai gi bute turime naujus virtuvės baldus. Nors tai ne pirmi mano virtuvės baldai, bet šį kartą buvo sudėtingiau juo suplanuoti, dėl to, kad norėjau taupyti vietą patalpoje, bet nenorėjau prarasti vietos susidėti daiktams. Tai toks nemenkas galvosūkis ištiko ir naršiau internetą, knygas, Pinterest ieškodama įkvėpimo ir geriausio sprendimo.

Taip virtuvė atrodė prieš, jau truputį pamažintu lentynų skaičiumi ir nuluptais tapetais. Taip gyvenome gerus metus laiko.

O taip – prieš pat atvažiuojant ardytojams-griovėjams, kurie senus baldus ir išsivežė. Matote – jau buvo išlūžusios (su mano pagalba) spintelės durelės po kriaukle, o apdailos juostą spintelių apačioje turėjau nuimti, kai po spintelėmis užstrigo siurblys robotas :))

Kas man labiausiai nepatiko – tai nepatogios apatinės spintelės, kurios, nors ir didelės, bet jose tilpo mažai, o daiktai, esantys spintelės gale tarsi visai prapuldavo ir reikdavo gerokai paieškoti, jei ko prireikdavo.

Baldams, mano skaičiavimu buvo daugiau nei 15 metų ir aš įsivaizduoju, kad tada, kai jie buvo pagaminti ir pastatyti, jie buvo puikūs, tam metui labai šiuolaikiški ir gražūs baldai. Deja, mano supratimo apie patogius virtuvės baldus jie netenkino ir aš nuo pat atsikraustymo svajojau apie naujus, talpius, patogius ir, neslėpsiu, gražesnius, baldus.

Priminsiu, kad metai prieš išsikraustydami iš mūsų namo, mes susiremontavome virtuvę ir ten turėjome naujus baldus. Sudėjau visas nuorodas apie namo virtuvės planavimą šio įrašo pabaigoje. Pasakysiu, kad virtuvės planavimo pradžia visiškai nesiskyrė nuo to, kaip planavau pirmąją virtuvę. Buvo daug įkvėpimo paieškų. Šį kartą bendravau ir su dviem baldų dizaineriais. Žemiau IGTV įraše plačiau pasakoju apie visą bendravimo su jais procesą ir galite pamatyti daugiau virtuvės detalių.

Tikrai planavau virtuvės baldus užsakyti individualiai, bet patirtis su baldų dizaineriais man nepatiko, kaip ir jų pasiūlyti sprendimai, kurie netiko mano įsivaizdavimui, kokia mano virtuvė turi būti. Žinoma, gali būti, kad tiesiog neradau tų meistrų, kurie pataikytų į mano skonį, arba pati nežinojau ko noriu :)

Kaip ten bebūtų, mūsu virtuvės atveju standartinis pasirinkimas – turėti IKEA virtuvę visiškai pasiteisino mano nestandartiniam sumanymui. Nors pradžioje buvau visai atmetusi IKEA baldus, kaip netinkama variantą, grįžau prie jų ir susidėliojau virtuvės projektą pati. Ir nors iki pilno virtuvės vaizdo, gražių sienų ir atvirų lentynų dar reikės truputį palaukti – jau dabar džiaugiuosi žymiai geresniu vaizdu ir patogiais stalčiais daiktams susidėti.

Man pačiai didžiulis virtuvės planavimo pliusas buvo laikas, kurį galėjau skirti geriausio varianto paieškoms. Išbandžiau turbūt daugybę galimų baldų išdėstymo variantų, su šaldytuvu šone, kampinę virtuvę, orkaitę aukštai, daug pakabinamų spintelių iki pat lubų (kurios nebūtų patogu, nes lubų aukštis virš 3 metrų). Galų gale radau panašaus kaip mano išdėstymo virtuvės nuotrauką Pinterest ir atrodo viskas ėmė ir susidėliojo į vietas savaime.

Dar kartą įsitikinau, kad geriems sprendimams reikia laiko ir džiaugiuosi, kad nepuoliau užsakinėti virtuvės baldų nei pas pirmą, nei pas antrą dizainerį. Dabar turbūt džiaugčiausi mažiau :)

Paskaitykite daugiau apie įkvėpimą virtuvės (tinka bet kuriai patalpai namuose) interjerui ir apie tai kaip mes rekonstravome savo pirmą virtuvę name.

Nauji virtuvės baldai. Idėjų paieška

Nauji virtuvės baldai. Kaip išsirinkti sau tinkamiausią variantą?

Nauji virtuvės baldai. Kaina ir visos svarbios detalės

Daugiau veiksmo vyksta Instagram’e, susitikime ten :)

Paskelbta$ sPažymėta$ s