Geriau padaryti ir džiaugtis. Apie naujus iššūkius. Ir spalvų paletė lofto interjerui.

Kurti namus sau – lengva. Ypač jei žinai ko nori. Kurti namus kitiems? Aš niekada neplanavau to daryti. Bet, kaip sakoma, geriau padaryti ir gailėtis, nei nepadaryti ir gailėtis.

Taip,aš ne vieną ir ne du kartus patarinėjau draugams ir artimiesiems. Bet kai žmogus pasitiki tavimi ir prašo padėti įrengti namus nuo-iki, va tada – viskas kitaip. Dabar padedu Vitalijui įsirengti loftą. Reikia daryti viską. Nuo elektros ir vamzdžių iki funkcinių zonų išdėstymo. Lipu per save, savo baimes ir nemokėjimą, nes labai noriu. Ar Tau taip būna?

Mūsų namų remontas vyko vadovaudamasi intuicija, vidiniu žinojimu. Tikiu, kad taip galima pasiekti puikių rezultatų. Bet kai padedi kurti namus kitam, ypač mažai pažįstamam, viskas yra kitaip. Turi įsiklausyti į tą, kurio namai. Pamiršti savo nuostatas ir rasti tinkamiausią sprendimą.

Pirmiausia Vitalijui sukūriau mood board lietuviškai  – spalvų paletę. Aš dar pavadinčiau tai idėjų palete. Tokią paletę gali kurti ne tik kompiuteriu, bet ir ant popieriaus. Gali klijuoti ar segti tau patinkančias žurnalų iškarpas, audinio skiautes ir panašiai. Jo noras – žemiškos, ramios spalvos.  Idėja kol kas patenkinti esam abu.

Lofto_spalvos

Prisipažinsiu  Tau – niekada nesvajojau būti interjero dizainere. Man patinka namai ir gražūs daiktai. Man labai patinka rašyti apie namų kūrimą, netikėtus sprendimus. Tik dėl šitos priežasties sutikau padėti Vitalijui. Dar man patinka eksperimentai. Ir tas jausmas, kai padarau kažką, ko labai bijojau ar vengiau. Atrodo, kad tai ir verčia mane judėti pirmyn. Koks Tavo gyvenimo variklis?

Paskelbta$ sPažymėta$ s