Nauji virtuvės baldai. Idėjų paieška

Gerai, kai žinai ko nori. Ir man atrodė, kad savo svajonių virtuvę įsivaizduoju labai gerai. Dalinausi jos nuotrauka FB grupėje, aptarinėjome, dalinomės patirtimis. Aš labai intensyviai ieškojau idėjų ir įkvėpimo internete. Pavyzdžiui mano Pinterest virtuvės aplankas  ir šio įrašo pirma nuotrauka yra pats geriausias įrodymas, kaip nuo svajonių virtuvės, aš keliavau prie to, kas taps realia virtuve.

Kai sako, kad batsiuvys be batų, žmonės yra teisūs. Nes sau pasisiūti batus kai esi batsiuvys, arba daryti namų remontą, kai apie tai pasakoji kitiems – yra labai sunku. Dar nei vienos namų erdvės taip ilgai neplanavau, nedėliojau ir persigalvoti tiek daug kartų neteko niekada. Ir iki šiol nesu tikra ar mano pasirinkimas geras ir teisingas. Bet jau visai greitai – kelio atgal nebus. Dabar, kai rašau šias eilutes – mano vyras dažo sienas ir tuoj važiuosime užsakyti virtuvės baldų. O aš dalinuosi kas mane įkvėpė ir kaip sukūriau naują virtuvės vaizdą. Žemiau įdedu įrašą, kur pasakoju apie savo virtuvės pasikeitimus.

Tiesa, apie tai kokia buvo mūsų virtuvė galima paskaityti straipsnyje apie namų pokyčius. Nors straipsniui jau 4 metai, virtuvės nuotrauka jame puikiai iliustruoja kaip vyksta pokyčiai namuose. Ties, per tuos metus mes dar buvome nudažę ir suvienodinę virtuvės spintelių fasadus Foxy paint dažais. Ir tokios virtuvės nuotrauką galima rasti knygoje Gyvenk kaip patinka. Pilka virtuvė man labai patiko ir jei virtuvėje būtų svarbiausia grožis, tokia ji galėjo būti dar daug metų.

Deja, virtuvėje už grožį daug svarbiau funkcionalumas, o jo mūsų virtuvė stokojo. Labai. Todėl šią vasarą nusprendėme skirti virtuvės atnaujinimui. Dar parašysiu bent kelis įrašus apie tai, papasakosiu kodėl pasirinkome IKEA virtuvę ir neieškojome baldus gaminančių įmonių ir žinoma, parodysiu kaip virtuvė atrodo po remonto. O čia reikalavimai naujai virtuvei ir įkvėpimas.

Ko mes norėjome savo naujai virtuvei

Daugiau vietos. Ne daugiau baldų, bet daugiau vietos. Rezultatas ir bus panašus – turėsime kelis stalčių blokus, keliomis spintelėmis daugiau. Kas svarbiausia – baldai bus daug erdvesni, nei mūsų ankstesnieji, o tai užtikrins, kad daiktai tilps be didelių pastangų ir kiekvienas turės savo vietą.

Daugiau šviesos. Turėsime net tris šviestuvus pakabintus ant lubų ir apšvietimą po spintelėmis.

Dar daugau augalų. Nuotraukų koliaže matosi spalvos, kurias parinkau mūsų virtuvei. Žaliai jokios sienos nedažysime (nors buvo tokių planų). Žalią spalvą ir tuo pačiu nuotaiką virtuvėje ketinu kurti augalais – svyrančiais, lapiniais. Dėl augalų nedarėme ir sieninių spintelių iki pat lubų, palikome vietos jiems padėti. Taip pat virtuvėje bus daugiau juodos spalvos, nei matosi koliaže, bet ji tikrai nebus dominuojanti. Natūralūs akcentai bus pinti šviestuvai, galbūt pinti gėlių vazonai ir (galimai) kilimas zonoje, kur bus nedidelis stalelis ir pora kėdžių.

Nuo pilkos spalvos virtuvės baldų nukeliavau toloką kelią ir tuo vaizdu, kurį jau labai aiškiai matau savo galvoje esu labai patenkinta. Dar labiau džiaugiuosi visomis patogiomis spintelėmis ir stalčiais, kuriuos turėsiu :) 

Paskelbta$ sPažymėta$ s