Nauji virtuvės baldai. Kaina ir visos svarbios detalės

Praėjusiame įraše žadėjau, kad parodysiu ir papasakosiu viską apie savo virtuvę. Taip ir darau. Kas smagiausia mano naujoje virtuvėje – ateini ir džiaugiesi :) Esu labai patenkinta, kad suprojektavau ir turime šviesią, rodos, didesnę virtuvę.

Didesnė ji ne tik atrodo, bet ir tapo. Remonto pradžioje vyras išgriovė viename iš virtuvės kampų buvusį, nenaudojamą kaminą, kuris tik užėmė vietą. Kamino nebėra ir dabar toje vietoje mes gaminame maistą.

Norėčiau pradėti pasakojimą nuo pradžių, nuo priežasties, kodėl mums prireikė remontuoti virtuvę ir pakeisti ją iš pagrindų. Taip, mūsų virtuvės baldai buvo morališkai pasenę, nepatogūs ir nelabai gražūs. Bet su jais gyventi dar kelis metus būtume galėje. Tačiau. Sugedo mūsų sena skalbimo mašina ir nauja, didelė, kurią mes įsigijome į senosios vietą, užėmė labai daug vietos mūsų labai mažoje vonioje. Todėl mes sugalvojome skalbimo mašiną iškelti į virtuvę. Praėjusio įrašo apie virtuvės baldus paveiksliukuose ir matėsi vienas iš virtuvės baldų planų – su skalbimo mašina.

Užbėgdama už akių svarstymams pasakysiu, kad skalbimo mašinos į virtuvę mes taip neperkėlėme. Kur ji keliaus iš vonios papasakosiu ateityje. Dabar jau keliauju prie reikalavimų, kuriuos kėlėme savo naujai virtuvei.

Reikalavimai mūsų naujai virtuvei

Gartraukis turėjo būti ten, kur anksčiau buvo kaminas, nes toje pusėje yra ortakis, kuris gartraukiui reikalingas. Tai reiškia, kad visa masto gaminimo įranga – kaitlentė ir orkaitė turi keliauti prie kitos sienos, nei buvo anksčiau.

Turi likti vietos stalui ir mažiausiai dviems kėdėms kampe prie lango. Dėl šios priežasties atsisakiau šalia kaitlentės didesnės spintelės, kurios pradžioje labai trūko, nes norėjosi didesnio nei 20 cm darbinio paviršiaus kaitlentės kairėje. Dabar pripratau ir tokie maisto gaminimo darbai kaip pjaustymas vyksta vienoje virtuvės pusėje, o kepimas ir virimas – kitoje.

Daug šviesos ir kambarinių augalų. Čia jau iš įkvėpimo serijos, bet jaučiuosi pavargusi nuo margumyno ir daugybės spalvų namuose. Savo virtuvėje turėjome ir raudoną gėlėtą sieną ir mėlyną (taip pat su gėlėmis), šikart norėjau šviesumo, o apie tai, kur atsiras ir šiek tiek margumo, taip pat ateityje ;)

Virtuvės kaina

Didžiąją dalį remonto kainos sudarė, žinoma, virtuvės baldai. Buitinės technikos pirkome tik naują kaitlentę, nes senoji jau buvo labai pavargusi nuo kasdieninės maisto gamybos. Kaitlentę pirkome kartu su baldais – IKEA parduotuvėje. Orkaitę, gartraukį ir šaldytuvą pasilikome tuos pačius. Tiesa, ateityje norėčiau naujo šaldytuvo, mažesnio ir su mažesne kamera.

Viską susumavus (baldus+dažus+baldų atvežimą ir surinkimą+šviestuvus) virtuvės kaina yra apie 2500 eur. Į sumą įtraukiau ir naują stalą, kurio dar neturime, bet esame užsisakę.

Labai labai man patinka nauji virtuvės šviestuvai. Būtent tokius įsivaizdavau, radau juos labai netikėtai vienoje statybinių prekių parduotuvėje už juokingą kainą. Vienas šviestuvas kainavo 8 eur. 

Rankenėles pirkau baldų furnitūros parduotuvėje, nes IKEA tuo metu, kai pirkome baldus tokių rankenėlių neturėjo, o mes nenorėjome laukti nežinia kiek, todėl rankenėles nusipirkome kitur. nenorėjome gręžti ir rankenėlių tvirtinti baldų fasadų viduryje, todėl pasirinkome tokį sprendimą. Viena rankenėlė kainavo 2.89 eur

Virtuvės fasadai

Mūsų virtuvėje – 4 skirtingų rūšių fasadai. Dėl laisvės susidėlioti tokį kaip aš noriu virtuvės vaizdą man labiausiai ir patinka IKEA. Jau dalinausi, įraše apie virtuvės įkvėpimą, paveiksliuku kuris įkvėpė virtuvės baldus. Būtent tada sugalvojau, kad galiu kaip noriu sudėlioti fasadų spalvas ir turėti tokią virtuvę, kokios nebus pas nieką daugiau :)

Balti fasadai – Veddinge, natūralaus ąžuolo – Ekestad (jų turėjo būti daugiau, bet tuo metu parduotuvėje nebuvo, o aš laukti nenorėjau, todėl jų vietoje dabar – balti) ir juodi – viršutinės spintelės Uddevalla, ant kurių galima rašyti kreida, o stalčių – Kungsbacka. Stalviršis Ekbacken – balto marmuro imitacija.

Lentynos liko kaboti tos pačios kaip ir prieš remontą, tik perdažėme jas tamsiais Foxy paint dažais Fox moustache

Virtuvėje, kaip jau rašiau, trūksta stalo, kuris užsakytas ir laukiame kada atvyks. Prie stalo greičiausiai bus taburetės, dar nežinau kokios tiksliai, greičiausiai baltos, arba natūralaus medžio. Jau minėta spalvota-raštuota vieta taip pat atsiras, jau užsakyta ir laukiu kol atkeliaus. Dar norėčiau kilimo stalo zonoje ir bus viskas. Galėsiu sakyti, kad virtuvė yra mano labiausiai išieškotas ir labiausiai išbaigtas kambarys mūsų namuose.

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Labai grazi virtuve! Ar vietos visiems daiktams pakanka?

Komentarai nepriimami.