Geriausia dovana Kalėdoms 4. Kokono mugė. Mano pirkinių sąrašas

Apie Kokono mugę parašiau rimtą tekstą portalui iVilnius.lt. Ten kiekvieną savaitę galima rasti mano tekstus. Nuo kitų metų gal ir dažniau nei kartą per savaitę. Tai čia toks nukrypimas ir truputį pasigyrimas :) Nes rašyti man patinka, o iVilnius.lt  įkūrėjai surado mane ir leido daryti kas patinka.

Tad apie ką ir kam Kokono mugė skiriama šiais metais, paskaityk ten, sužinosi, kam visi mugėje surinkti pinigai bus skirti šiais metais. O čia aš išduosiu, ko tikrai ieškosiu ir pirksiu mugėje.

Pirmu pirmiausiu numeriu Lapalai kaladėles. Jie turi nuostabių, svajonių pilims ir herojų tvirtovėms statyti skirtų kaladėlių. Bet aš pirmiausia ieškosiu kalėdinės eglutės papuošimo, kad pati virsčiau Kalėdine egle, nes tikrai ketinu tokiu dalyku puoštis. Pažiūrėk, kaip gražu

lapalai-eglute-puosmena

Kaip jau rašiau anksčiau, vyrams dovanas išrinkti man yra sunku. Dar sunku padovanoti kažką patiems mažiausiems. Tiksliau, bet kokią smulkmeną prekybos centre nupirkti yra labai lengva, bet norisi dovanoti gerą, vertingą ir gražų daiktą. Šis kramtukas iš Sapnų namų, mano manymu yra kaip tik toks. O mes turim giminėj vieną tokį mažuliuką :)

sapnu-namai-kramtukai

Tarp mano pasiūlymų geriausios draugės dovanoms yra Wilkės muilas. Jau geras mėnuo, aš pati ir visa mano šeimą jį naudojame kasdien ir labai džiaugiamės (aš Kalėdines dovanas prieš mėnesį pirkti pradėjau, nes pabandyt reikia, ar gerą dalyką dovanoms išrinkau).  Kai grįžau namo pilnu maišu muilo nešina, mes visi Wilkės muilą „degustavome”. Labiausiai man įstrigo Juliaus apibūdimas. Jis uostė net užsimerkęs Levandų muilą ir prisiminė vasarą. „Mama, šitas muilas kvepia kaip tos gėlės, kuriose vasarą bitutės miega”. Ar gali būti geresnis įvertinimas muilui? Jis tikrai kvepia taip kaip kvepia natūralūs dalykai, jis pats yra natūralus.

wilkes-muilas

Pernai Kokono mugėje pirkau sūrio. Pirkau sau ir dovanoms, nes valgomos dovanos yra vienos iš geriausių – suvalgai ir ramu. Savo sūrį, pasimėgaudama ir mažais gabalėliais valgiau iki vasario. Šiemet sūrio pirksiu vėl. Sūrinė Varinis puodas mugėje bus.

Varinis-puodas-suris

Žinau, kad mugėje bus daug Kalėdinių kepinių. Tikrai bus iš ko rinktis. Bet jei norėtųsi kažko tokio, sakyčiau netradicinio, gal reikia pabandyti  riešutų sviesto. Laukinis čiobrelis atsiveš tokio net trijų rūšių. Būtina išbandyti ir padovanoti.

riesutu-sviestasDzy Dzy Design (ne)valgomų skanėstų aš pridovanojau pernai (daugiausia sau). Šiemet šių skanėstų mugėje bus vėl. Čia toms, kurios skanėstus labai mėgsta, tik kalorijas skaičiuoja :) Ir jiems tikrai neįmanoma atsispirti!

dzydzy

Čia yra mano sąrašas, ko ryt ieškosiu, pirksiu ir ką dovanosiu per šias Kalėdas. Kviečiu ateiti rytoj į Kokono mugę, nuo anstyvo (kaip sekmadieniui) ryto 10 val. iki vėlyvos popietės. Tavo dovanų maišo lauks galybė nuostabių daiktų. Ko dar ieškoti mugėje labai daug rašo Gintė Kokono tinklaraštyje – sudaryk savo sąrašą! Iš patirties galiu pasakyti – Kokono mugėje apsisuka galva nuo visų grožybių ir išeini pilnesnis nei planavai, visomis prasmėmis.


Visą diena Kokono mugėje būsiu ir aš, kai būsi mugėje, prieik pasišnekėti :)

 

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s