Mano darbo stalas. Planai ir svajonės

Labai poetiškas pavadinimas įrašui apie stalą. Na, bet pripažinkim, kad mano naujasis stalas, iš tikrųjų – sekretras,  to vertas. Jis tikrai labai gražus, o dar svarbiau – labai praktiškas. Tiek vietos pasidėti labai svarbiems daiktams aš turbūt niekada neturėjau :) Ir jis bus dar gražesnis kai bus nudažytas (pavasarį) ir turės naujas rankenėles.

Stalą nusipirkau netyčia (na kam nepasitaiko?). Važiavau pažiūrėti visai kito stalo, kuris pasirodo buvo tik mažas staliukas. Bet suradau ten savo sekreterą. Viskas turi priežastį, kai pagalvoji.

Dabar mano stalas atrodo taip (nuotrauka tyčia negraži, telefonu daryta):

mano-sekreteras

Bet turiu jau sugalvojusi, kaip viskas atrodys, kai stalą restauruosim, nudažysim, pakeisim rankenėles ir gal net nusipirksiu kokią gražią kėdę prie jo.

sekreteras-grazus

Įkvėpimo stalo gražinimui sėmiausi iš Stripes and Walls. Labiausiai man patinka spalva, tokio paties pilko stalo noriu ir aš. Durelėse noriu gražių, keramikinių rankenėlių. Juodos gėlytės iš H&M man labai patiko. Kėdė iš IKEA, dar nesu tikra, kad būtent tokia ir bus, bet dabar man labai gražiai dera stalo ir kėdės pilkumas.

Žinoma, patogiai darbo vietai reikia minkšto kilimo po kojomis ir dar stalinio šviestuvo. Dėl šių dviejų dalykų dar neapsisprendžiau. Ir kas žino, gal iki pavasario apsigalvosiu ir dėl stalo spalvos?

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Turiu labai panašią kėdę. Ir tikrai galiu parekomenduoti šią formą už jos patogumą. Man patiko, kad išvaizda ne kaip standartinės biuro kėdės. Gerai įsipaišė į svetainės interjerą šalia mano darbo stalo. Pasirinkimas tikrai pasiteisino!

  2. Ačiū, Alina. prisiminsiu Tavo rekomendaciją, kai ateis laikas kėdei :) mano darbo vieta vis dar virtuvėje :) nerandu kitur namuose vietos savo darbo stalui :)

  3. Ir prie tapetų tiks, o stalčiukus daryciau ne pilkus, kaip pavyzdy, kad nebūtų perdaug viskas nupilkinta :)

  4. Puikus stalas, ir dar puikesnis jo restauravimo idėjų bagažėlis. aš atradau pilką spalvą – prieš kelias savaites atnaujinome žiauriai senas buto sienas pilkas faktūriniais skirtingų tonų tapetais. grožis :)
    lauksim stalo „reinkarnacijos” foto :)

  5. Ačiū, Kristina, dėl dažymo apsispręsim greičiausiai eigoje. Nors man norėtųsi ir natūralaus medžio truputį palikti.

Komentarai nepriimami.