Dovanos patiems mažiausiems

Jau daug metų mūsų Kalėdų dovanų sąrašas buvo Lego, lėlės, visoki maži gyvūnėliai, knygos, stalo žaidimai. O šiais metais, vėl įdomumas žiūrėti ir ieškoti, kokių dovanų galima rasti patiems mažiausiems. Ir kol mano pati mažiausia sėdi kedutėje šalia ir visokiais būdais reikalauja dėmesio, nes ją turbūt veikia prieškalėdinė menulio pilnatis, aš sudėliojau dalykus ir dovanas mažiems mažuliukams. Jiems dovanų gal ir nelabai reikia, bet jei labai smagu dovanoti, reikai paieškoti to, kas būtų naudinga ir reikalinga.

Pirmiausia tai, ko Marija nepaleidžia iš rankų (ir burnos) jau pora mėnesių. Eco teething kramtukas mums labai pasiteisino, nes į mažą rankytę imti labai patogu ir į mažą burnytę puikiai telpa. Įsivaizduoju, koks naudingas jis bus, kai pradės dygti dantys. Žinau, kad visą šį savaitgalį Eco teething gali pasinaudoti 20 procentų nuolaida.

Stengiuosi šiame įraše rekomenduoti tik tai, ką naudojame mes su Marija. Nes mažiausiems vaikams ne taip ir rūpi, ką jie gauna dovanų, o tėvai norėtų, kad tos dovanos būtų naudingos. Viena iš tokių naudongų Uoga uoga vaikiškas aliejus kūnui Žirafa Lilutė. Aš pirmiausia jį rinkausi dėl kvapo. Šaltalankių kvapą ir viską iš jų aš labai mėgstu. Aliejų naudoju Marijai po maudynių. Ne kiekvieną kartą, bet porą kartų per savaitę – tikrai. Didžiąjai sesei, kurios oda labai sausa, šis aliejus tiesiog idealus.

Ši dovana, tai mano silpnybės taksams išraiška. Monofaces senokai seku Facebook ir Instagram. Man labai patinka jų kūrybos kelionė ir tai, kad kiekvienam norinčiam suteikia galimybę pasipuošti rūbais su mylimo augintinio atvaizdų. Kepurė su taksais ir daug kitų grožybių yra Monofaces Etsy parduotuvėje.

Ši zuikė iš Medvilniukas, yra mano simpatijų rekomendacija kūrybingai mamai, gyvenančiai mažame Lietuvos miestelyje. Ji yra pavyzdys, kad gyvenant ne sostinėje galima turėti stilingus namus, kurti labai gražius daiktus ir rodyti pavyzdį daugeliui aplinkui. Gražius Anastazjos ir jos šeimos namus galima apžiūrėti Medvilniukas Instagram.

Didžioji Būtybių knyga yra knyga, kurios pirmiausia noriu sau. Visada sakau, kad knygos yra geriausios dovanos. Todėl net mažam kūdykėliui knygas dovanoti galima. Ypač tokias – pilnas nuostabių iliustracijų ir pasakojimų apie lietuvių mitines būtybes. Pradėti skaityti niekada ne per anksti.

Tokios mano dovanų rekomendacijos patiems mažiausiems. Dar pridėčiau, kad turintys mažų mažų vaikų visada džiaugiasi kojnytėmis ir seilinukais (bent aš tai tikrai). Lengvo pasiruošimo šventėms!

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

Viena mintis

Komentarai nepriimami.