Susipažink. Elvyra ir jos rankų darbo Wilkes muilas

wilkes-muilasPirmiausia apie Wilkes muilą sužinojau kaip pirkėja. Prieš kelis  metus ieškojau dovanų Kalėdoms ir kvepiantys muilai tapo TA dovana. Pernai su Elvyra Vilkiene susipažinau asmeniškai. Jos kuriami muilai tapo neatskiriama mano namų dalimi. Nesumeluosiu rašydama, kad išbandžiau visus ir kai kurie jų yra toki skanūs, kad norisi paragauti. Nebeįsivaizduoju nieko geresnio, nei praustis jais. Vis dar manau, kad šie muilai yra viena geriausių dovanų Kalėdoms.

Tai jau antras mano ir Elvyros pokalbis. Apie Wilkes muilus kalbėjome ir rudeniniame VAI VAI Magazine numeryje. O šiandien siūlau paskaityti apie darbą namuose, moterį versle ir žinoma – apie Kalėdas! Mane Elvyros mintys įkvėpė (jau ne pirmą kartą), linkiu, kad ir Tu rastum įkvėpimo sau ir ateinantiems metams. Gal laikas kažko imtis?

Kodėl pasirinkai dirbti sau, o ne eiti į darba kaip „normalus žmogus”?
Mano gyvenimą stipriai įtakojo vaikų gimimas. Tai natūralus moters virsmas, apimantis daug gyvenimo aspektų. Iš pradžių jokių minčių apie verslą neturėjau. Ieškojau natūralesnio, paprastesnio gyvenimo. Domėjausi sveikesniais būdais prižiūrėti vaikus. Taip mano gyvenime atsirado muilo gamyba, pamažu užvaldžiusi vis daugiau laiko ir minčių. Normalus (arba laimingas) žmogus dirba mylimą darbą. Ofise ar namie nesvarbu. Visur prireiks savidisciplinos ir motyvacijos.

muilas
Jei netikėtai gautum papildomas 2 valandas dienoje, ką veiktum?
Tysočiau lovoje su knyga. Arba hamake miške, ant gulto prie jūros. Norėčiau nieko neveikti. Būtų smagu tiesiog ilsėtis.

Ką rekomenduotum norinčiai pradėti dirbti savarankiškai?
Visais gyvenimo atvejais, kai tenka priimti sprendimus, verta prisiminti gamtos veikimo principus. Tai – nuolatinė kaita ir harmonija. Jeigu norite imtis savarankiškos veiklos, teks derinti priešingas kompetencijas – kūrybingumą ir pragmatiškumą, gebėjimą skaičiuoti, taupyti ir tuo pačiu drąsą investuoti, rinktis brangias priemones. Ir dar žinoti, kad teks ilgai, ilgai nepasiduoti. Taigi tikrai prireiks ištvermės. Laukia nemenkas iššūkis – susitikti su savimi, savo netobulumais, ydomis ir, svarbiausia, privalumais – asmenybės galia, gebėjimu atlikti užduotis iki galo, ir galimybe eiti savuoju unikaliu keliu. Skamba įkvepiančiai ir tuo pačiu bauginančiai? Taip, tokia ir yra savarankiška veikla.

Kalėdos_Wlikės_2

Kaip galvoji, koki galėtų būti 3 pagrindiniai dalykai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti norint pradėti dirbti namuose?
Svarbiausias dalykas, mano galva, apsispręsti, ar ketinate tiesiog užsiimti mėgiama veikla, ar imatės verslo. Nes tai ne vienas ir tas pats. Tiksliau, tai skirtingos judėjimo kryptys.
Dar reikėtų savęs paklausti: koks yra galutinis mano veiklos tikslas, kokį noriu matyti savo darbo rezultatą, ką noriu padaryti. Ir kodėl to imuosiu, kokie tikrieji motyvai? Kam man to reikia?
Bet kuriuo atveju svarbu įtikinti savo šeimos narius, kad jūsų sumanymas yra geras. Rekomenduoju paversti juos suokalbininkais, įtraukti į bendrą veiklą, kitaip jų kantrybė baigsis anksčiau nei jūsiškė. :)

Koks dalykas yra sunkiausias dirbant namuose?
Sakyčiau, sunkiausia prisiversti dirbti, kai tingi, nėra ūpo ar už lango jaukiai lyja ir mieliau tysotum lovoje. Taip pat sunku laiku sustoti, kai užgriūna reikalai, būtina užbaigti pradėtus darbus. Tuomet šeima gali nukentėti, nes gyveni ir dirbi toje pačioje erdvėje. Kalbame apie sunkumus, tačiau yra ir neabejotinų privalumų. Sutaupome laiko kelionei į darbą ir atgal. Ryte galima padirbėti valandėlę, sutvarkyti skubius reikalus, o po to tingiai papusryčiauti su naktinukais:). Na ir, žinoma, daugybės pasaulio moterų praktikuojamas multitasking’as. Skalbyklė, džviovyklė, plovyklė ir aš – visos išvien dūzgiame.

Wilkės_titulinė_Kalėdos

Ką reikėjo paaukoti, kad galėtum daryti tai, ką darai dabar?
Kai ėmiausi šio užsiėmimo, prisipažinsiu, nesupratau į ką veliuosi. Buvau naivesnė, į viską žvelgiau drąsiai ir optimistiškai. Ir tai tikrai gelbėja. Teko paaukoti svarbią moterims vertybę – saugumo jausmą. Smulkusis verslas nenumato galimybės inertiškai važiuoti ilgus metus. Tad tenka aukoti ir ramybę – juk reikia priimti sprendimus – tinkamus ir laiku. Ne visuomet tai lengva.

Ir artėjančių Kalėdų proga – kokios Kalėdos yra Tavo namuose? Kas šventiniu laikotarpiu yra svarbiausia?
Svarbiausia, kad būti namuose būtų gera. Taip, smagu sėdėti ant minkštos sofos, valgyti įmantrius patiekalus, išpakuoti brangias dovanas. Tačiau ne tai sušildo. Svarbiau aiškiai suvokti, kad namuose esi mylimas, brangus, reikalingas. Daiktai greitai pabosta, maistu pasisotini, norų atsiranda vis naujų.
Mūsų Kalėdos vyksta tradiciškai – laaabai gausus vaišių stalas, papuošta eglutė, vaikų klegesys ir jaudinantis laukimas, ką gi atneš nauji metai.
Šiemet per Kalėdas siūlau pažaisti tokį žaidimą. Visi aplink stalą sėdintys šeimos nariai turi pasakyti kaimynui iš kairės 3 dalykus už ką jį vertina, myli, ką jis moka atlikti ypatingai. O kaimynui iš dėšinės palinkėti 3 dalykus (ne daiktus, o dalykus). Tai sukuria pozityvią nuotaiką. Sužinosite, kad esate nepakartojami, to ir linkiu.


 

O kaip Kalėdos be dovanų? Kviečiu dalyvauti Kalėdiniame Wilkės ir TenKurNamai konkurse. Ką reikia daryti?

Wilkės_Christmas_trio_1

 • Įsižiūrėk į nuotrauką.
 • Užeik į Wilkės svetainę ir ištyrinėk kokių muilų ten gali rasti;
 • Parašyk komentaruose koki trys muilai gražiai išsirikiavę nuotraukoje.
 • Lauk penktadienio ir sužinok ar laimėjai muilą iš Wilkės

Konkursas vyksta iki šio penktadienio, Gruodžio 18 dienos vidurdienio. Prizas – vienas muilas iš Wilkės asortimento. Komentuojant būtina nurodyti teisingą el.pašto adresą, kad galėtume susisiekti su laimėtoja.

KONKURSAS BAIGĖSI! Laimėtoja skelbiama Monika, kuri rašė” Sveiki! Labai puikus interviu ir nuostabūs muiliukai – “Cinamono”, “Medetkų” bei “Levandų dvelksmas” <3
Sužavėjo ne tik muiliukai, bet ir įpakavimas :) Visi turėtų kvepėti tiesiog super. Monika, su Tavimi susisieksiu el.paštu :)

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

 1. Taigi čia “Levandų dvelksmas”, “Cinamono” ir “Medetkų” muilai, sudėti į Kalėdų trio :) Ar galėtų Kalėdų senelis būti dosnus man šiemet? Prašau prašau prašau, buvau laaabai gera :)

 2. Ach, aš ne pirmoji tokia gudrutė iššifravusi muiliukus!! :)) Nuostabus rankų darbo muiliukų rinkinys „Kalėdų trio”! Levandų mano mylimiausias, medetkų – mamytei, o cinamono – vyrui dovanų! Pabandysiu, o gal pasiseks! :))

 3. Čia ” Kalėdų trio”, “Levandų dvelksmas”, “Cinamono” ir “Medetkų” muilai.

 4. Sveiki :)

  Įdomus interviu ir šaunus konkursas :) Todėl bandau laimę jame, nes prizas – daugiau nei puikus.
  Apsilankiau svetainėje ir radau šį gražų rinkinuką.

  Taigi nuotraukoje yra „Levandų dvelksmas”, “Cinamonas” ir “Medetkos” :)

  Beje, noriu pagirti už subtilų, elegantišką, bet kartu smagų ir žaismingą muilų ir kt. gaminių įpakavimą, tikrai labai maloniai „žiūrisi”.

  Gražių švenčių ;)

 5. Sveiki! Labai puikus interviu ir nuostabūs muiliukai – “Cinamono”, “Medetkų” bei “Levandų dvelksmas” <3
  Sužavėjo ne tik muiliukai, bet ir įpakavimas :) Visi turėtų kvepėti tiesiog super ^^

 6. Nuotraukoje yra „Levandų dvelksmas”, “Cinamonas” ir “Medetkos” :)

 7. “Kalėdų trio” rinkinys: “Levandų dvelksmas”, “Cinamono” ir “Medetkų”.

 8. Tai puikusis muilų rinkinys „Kalėdų trio”, kuris susideda iš „Levandų dvelksmo”, „Cinamono” ir „Medetkų”. „WIlkės” muilai nuostabūs, išbandyti ir jau tapę favoritais, ne tik mano, bet ir mano artimųjų namuose :)

 9. Puikus ir labai šiltas interviu, ačiū :) Muilai nuostabūs ir mėgiami mūsų namuose. O nuotraukoje “ Kalėdų trio“: “Levandų dvelksmas”, “Cinamono” ir “Medetkų” muilai.
  Linksmų švenčių linkiu :)

 10. “ Kalėdų trio“: muilai “Levandų dvelksmas”, “Cinamono” ir “Medetkų”

 11. Nors labiausiai mėgstu muilą Jaunystė, tačiau nuotraukoje pozuoja Cinamono, Medetkų ir Levandų dvelksmas.

 12. „Medetkų”, „Cinamono” ir „Levandos dvelksmas”.

 13. Nuostabūs, mano mylimiausi muilai! O nuotraukoje pavaizduoti “Kalėdų trio” muilai: “Levandų dvelksmas”, “Cinamono” ir “Medetkų”.

Komentarai nepriimami.