Geriausia dovana Kalėdoms 2. Dovanos vyrams

Nuo šiandien iki Kalėdų liko 36 dienos. Arba penkios savaitės. Atrodo daug? Bet atėjus gruodžiui – dienos pradeda lėkti didžiuliu greičiu. Šventė darželyje, šventė mokykloje, šventė darbe. Dovana mamai, dovana draugei, dovana pusseserei į kitą šalį. Kad ir kaip kalbėtume apie dovanų (ne)svarbą, dovanas ir gauti, ir dovanoti labai smagu. Ypač per gražiausias metų šventes. Todėl kiekvieną savaitę iki Kalėdų pasakosiu apie dovanas, kurias radau ir kurias pati mielai dovanočiau.

Man sudėtingiausia surasti dovanas vyrams. Rimtai. Mamai visada žinau ką, draugėms taip pat. Su vaikais visada viskas aišku, nes jie savo norus reiškia labai garsiai. O vyrai? Pvz. mano vyrui niekada nieko nereikia. Čia rimtai. Lengviau tik dėl to, kad aš žinau ko jam reikia :) Dar aš turiu brolį ir tėtį. Ir čia jau nelabai žinau ko jiems reikia. Sako, vyrams visada reikia kojinių ir triu… hm apatinių kelnaičių. Tai daug metų aš šios daiktus ir dovanoju. Bet atėjo laikas, kai norisi kažko įdomesnio. Surinkau, mano manymu, puikias dovanas vyrams. Ir tėčiai ir broliai, ir patys brangiausi vyrai turėtų būti labai patenkinti.

Ir pirmu numeriu mano dovanų idėjų sąraše yra… kojinės. Na kaip be jų? Maple Propeller aš suradau prieš praėjusias Kalėdas. Jų pasiūtos nuostabios ir šiltos bruknių spalvos kelnės pernai buvo dovana mano vyrui. Net jei kelnių Tavo vyrui nereikia, Maple Propeller kojinės gali būti puiki, ryški dovana.

maple-propeler-kojines

Sakykim, kad prie kojinių, na iki pilno komplekto trūksta tik kaklaraiščio. Rankų darbo Soulaccess kaklaraištis būtų puikus pasirinkimas drąsiam vyrukui. Galima rasti 4Moon.lt.

soulacess-mėlynas-kaklaraištis

Kojinės yra, šlipsas taip pat. Nežinau aš prie Rajon džemperio tinka kaklaraištis, bet skonis ir apranga yra labai asmeniški dalykai :)

p.s. vieną tokį džemperį įdėjau į savo Kalėdų senelio maišą.

rajon-dzemperis

Sakyčiau, visai gerai aprengiau kalėdinių dovanų gavėją :) Nieko, kad kelnių jam neradau, gal tiks tos, iš praėjusių metų…

Kaip žinia, po Kalėdų ir Naujieji, o po jų vėl nauji darbai, naujos svajonės. Kad svajonės taptų planais ir įgyvendintais dalykais, jas reikia užrašyti (beja, šią pamoką ir pati šiais metais labai gerai išmokau). Dovanok vyrišką, bet nenuobodų darbo kalendorių iš Humanitas knygyno.

robot-art-2015-large-magneto-diary

Ir pabaigai, Kalėdų vakarui ir kiekvienam vakarui po jų. Visiška klasika – Ežiukas rūke. Tam berniukui, kiekvieno vyro viduje. (Jei ką, mano viduje yra maža mergaitė, kuriai patinka Merė Popins). Ežiukas rūke iš Nieko rimto.

eziukas-rukeAš jau FB pasakojau, bet dar čia papasakosiu istoriją. Kalbu su tėčiu telefonu, sako: „Ką veiki?”. Sakau „Galvoju, ką vyrams per Kalėdas doavanoti.”. Atsakymą gavau vieną „Šnapso”. Aš jam „Tėti, taigi aš parašyti noriu apie dovanas vyrams, na kaip aš apie šnapsą rašysiu.” „Gerai, tada apie brendį rašyk.” Kad nepagalvotum, kad mano tėčiui tik šnapsas galvoj, išduosiu – mano tėčio puikus humoro jausmas. Ir taip, kartais jis mėgsta brendį. Kartais.

Ką Tu dovanoji vyrams per šventes? Ar tai tokia pati sunki užduoti kaip ir man? O gal visada žinai ko vyrams aplink Tave reikia ir kas juos labiausiai pradžiugintų? Kaip Tau taip pavyksta?


Papildyta:  gavau FB žinutę nuo skaitytojos. Štai kokią dovaną ji daro vyrui:

Labas, del dovanu savam vyrui: dovanu čekiai: skaniausia vakarienė, švelniausias masažas, kažkokio namų ruošos darbo ( kurį daro dažniausiai jis ir nelabai mėgsta) atlikimas… Panaudoti čekius gali bet kada metų bėgyje. Aišku, čekiu darbų vykdytoja- tu pati. Ir nieko nekainuoja, ir smagu kažką malonaus savo gyvenimo draugui padaryti.

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s