Geriausia dovana Kalėdoms 3. Geriausiai draugei

Prieš Kalėdas, sudarinėjant dovanų sarašą visada atskira eilutė skirta Jai. Geriausiai draugei. Nesvarbu ar ji pas Tave viena, o gal ir visos penkios, geriausios draugės nusipelnė geriausių dovanų. Šiandien mano pasiūlymai – daiktai, kuriuos aš mielai dovanočiau geriausiai draugei (mielai ir pati tokių dovanų laukiu).

Mėgstu ieškoti ir rasti daiktus, kurie pradžiugintų, nustebintų ir būtų naudojami. O geriausiai draugei – geriausios dovanos.

Kaledu-dovanos-geriausiai-draugei

1. Laukės fabrikėlio apyrankė su Laumžirgiu. Prisipažinsiu, Laumžirgį pirmiausia nužiūrėjau ant pačios šių grožių kūrėjos kaklo. Tada dar vieną pamačiau ant jos rankinės. Kai kūrėja pati dėvi savo kūrinius, geriausias įrodymas, kad daug širdies į kiekvieną, net mažiausią daiktelį sudėta.

2. Sesės yra nuostabių papuošalų kūrėjos. Įsitikinau tuo pati, kai laimėjau jų skelbtą aukcioną ir įsigijau dvi poras nuostabių auskarų. Vieni jų mano ausis puošė ir seminaro metu. Nuostabie auskarai yra Baltame miške.

3. Prisipažinsiu, stebėjau kaip FOUR5 Ceramics paukštukai gimsta ir skleidžia sparnus. Buvo labai įdomu. Tavo draugei toks labai reikalingas :)

4. Ir paskutinė rekomendacija. Mano draugės, neskaitykit! Wilkės muilą suradau pernai. Tuos kelis, sau įsigytus gabaliukus išdovanojau, o šiais metais, mane ir muilų kūrėją suvedė vienas geras tikslas (apie jį skaityk žemiau). Natūralūs, nuostabiai kvepiantys ir puikiai prausiantys muilai jau užkariavo mano šeimos narių širdis.


Jau kitą sekmadienį – nuostabioji KOKONO mugė. Man didelė garbė šiais metais, kaip aš sakau, „vienu pirštu” prisidėti prie mugės organizavimo. Kiekvienais metais mugėje susirenka originalių daiktų kūrėjai ir žmonės, ieškantys geriausių dovanų savo artimiems. Pelnas, gautas mugės metu, skiriamas geram tikslui, kuris kiekvienais metais vis kitoks. Šiais metais kiekvienas mūsų, apsilankiusių mugėje, prisdėsime prie talentingo vaiko ugdymo.

Dar daugiau apie mugę papasakosiu Tau kitą savaitę. KOKONO mugė man yra tas įvykis, nuo kurio kasmet prasideda Kalėdos.

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

Komentarai nepriimami.