VAI VAI Magazine – ar jau skaitei?

Šiandien noriu papasakoti apie VAI VAI Magazine – žurnalą, kurio išleidimas man vis dar yra netikėtas. Ne todėl, kad aš negaliu patikėti, kad žurnalas jau yra ir jį galima skaityti, vartyti ir džiaugtis. Bet todėl, kad viskas nuo minties iki jos įgyvendinimo, įvyko labai greitai.

Mes norėtume išleisti elektroninį žurnalą, pasakė  man Viktorija, kai susitikome vienoje Vilniaus kavinių šaltą žiemos popietę. Toje kavinėje mes prasėdėjome tris valandas. Šnekėjome ne tik apie būsimą žurnalą, prie kurio išleidimo aš iškart sutikau prisidėti, bet ir apie tinklaraščius, bei internetą, kurio dėka mes susipažinome.

O tada laikas pradėjo lėkti beprotišku greičiu. Susitikimas po susitikimo, fotosesija ir laikas, kai vieną idėją keitė kita. Aš be abejo rašiau apie namus. O tiksliau – apie pavasarį juose. Keturi puslapiai idėjų kaip namus papuošti pavasarį, kaip kūrybiškai pasižiūrėti į daiktus, kuriuosjau turi ir juos naudoti namų dekorui.

VAI VAI Magazine-pavasaris

Netikėtai pačiai sau tapau ir mados žinove :) VAI VAI Magazine yra ir mano tesktas apie pavasario mados tendencijas. Tokį tekstą parašyti man buvo iššūkis, nes dažniausiai rengiuosi taip, kaip gražu man, o mados ir tendencijos yra tik po to. Perskaičiusi daug informacijos ir peržiūrėjusi dar daugiau mados nuotraukų, bent jau šį pavasarį esu stiliaus ekspertė :) Tik vis dar neturiu languoto sijono, nors labai noriu :)

VAI VAI Magazine-pavasaris1

Tekstą apie laiko planavimą saviugdos skilčiai rašiau pačiu laiku. Tikiuosi patarimai, kaip planuoti laiką, padės ir Tau.

vaivaimag-pavasaris

Ir visas žurnalas, su daug gražių nuotraukų, įdomiais tekstais ir puikia nuotaika

Kiekviena nauja patirtis mane išmoko vis naujų dalykų. Kartu su komanda kurdama naują žurnalą supratau, kaip svarbu yra ne tik dirbti kartu, bet ir turėti gerą vadą. Žmogus, turintis viziją koks turi būti rezultatas ir kaip to pasiekti, yra dovana kartu dirbantiems.

Laikas, kai rengėme pirmąjį žurnalo numerį man buvo neįtikėtinas dar ir todėl, kad išėjau į žmones. Per tuos kelis mėnesius aplankiau tiek renginių (o gal ir daugiau), kiek anksčiau aplankydavau per metus.

Ir geri dalykai tik prasideda. Mes jau planuojame vasaros numerį. Jau dalinausi nuotraukomis iš šeštadieninio pasibuvimo, bet dar kartą – man pati smagiausia su Ieva ir Monika, nuotrauka Viktorijos.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Visos naujienos apie žurnalą puslapyjeFacebook ir Instagram. Vasaros numeris jau pakeliui!

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s