Daugiau daryti, mažiau kalbėti. Arba kur nuveda svajonės*

Šįryt prie kavos puodelio mano vyras man pasakė „Atsimeni, o kažkada tai buvo tik tyli svajonė”. Apie ką čia? Labiausiai apie tai, kur nuvedė mane tinklaraščio rašymas. Ir veda toliau.

numeris

Pradėjusi rašyti Ten Kur Namai norėjau turėti erdvę, kur galėčiau dalintis idėjomis ir atradimais apie namus ir interjerą. Temų daugėjo, žmonių, su kuriais susipažinau tinklaraščio pagalba taip pat. Viena jų – Viktorija, su kuria jau šią savaitę įsikraustėm į bendrą studiją. Kas galėjo pagalvoti, kad prieš kelis mėnesius ištartą frazė „Mums gerai būtų turėti patalpas” taip greitai virs realybe!

mes

Aš svajojau, kad kažkada aš galėsiu pakviesti Tave, Ten Kur Namai skaitytoją, į erdvę, kuri bus ir mano studija ir vieta susitikimams, seminarams, pokalbiams ir bet kam, ką tik galima sugalvoti.

Ir tai atrodė labai nerealu. Vien todėl, kad „vienas lauke ne karys”. Daug geriau (ir greičiau) vyksta dalykai, kai yra komanda, kurią vienija vienas tikslas ir noras daryti, o ne tik kalbėti.

sigita-pavasaris1

Dabar mes turime studiją pačiame Vilniaus centre, kur plovėme grindis, statome baldus, kabiname užuolaidas ir stengiamės ją įrengti jaukiai ir maloniai, kad būtų gerai ne tik mums, bet ir Tau, kai ateisi į svečius.

Ten Kur Namai bus daug nuotraukų apie tai, kokias patalpas mes radome, kaip jas įrengėme, kaip sprendėme iškilusius klausimus, ieškojom baldų ir ką darėm pačios.

Sek naujienas! Jau greitai pakviesiu į įkurtuves!

*…ir darbas, nes be jo svajonės neišsipildo :)

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

Komentarai nepriimami.