Tendencijos – ar ananasas yra naujoji pelėda?

 

Ar pastebi, kad laikui bėgant, parduotuvėse, žurnaluose, Tavo namuose ir spintoje atsiranda daiktų, kuriems būdingas vienas ir tas pats raštas, motyvas. Pabuvęs tam tikrą laiką „ant bangos” populiarus dalykas nublanksta ir užleidžia vietą kitam.

Daug laiko praleidžiu ieškodama, žiūrėdama, interjerų nuotraukas, naujų gaminių kolekcijas. Ieškau įkvėpimo, mokausi ir atrandu naujoves. Todėl  nieko keisto, kad leisdama laiką tarp gražių ir įdomių vaizdų pastebiu dalykus, kurie šiuo metu yra populiaresni už kitus. Noriu pasidalinti savo atradimais su Tavimi.

Jei prisimeni, dar visai neseniai, pelėdos ir pelėdžiukai karaliavo įvairiausių parduotuvių lentynose. Šis personažas buvo ir yra labai tinkamas vaikų kambarių dekorui, vaikiškiems rūbams.

populiarios-peledos

  1. Vaikiška patalynė su pelėdžiukais iš Tavo Sapnas
  2. Tapetai Pelėda iš nameo.lt
  3. Medinė pakaba Pelėda iš konerasiparduotuveje.lt
  4. Vaikiška piniginė Pelėda iš mazimazi.lt
  5. Rankų darbo vaikiška kepurytė EdithCrochet
  6. Figūrėlė Pelėda iš Savex galerijos

Bet, nesileisk užliūliuojama rožinių pelėdų. Pelėdos gali būti labai suaugusiškas aksesuaras. Ir net amžinas. Ieškodama informacijos apie pelėdas radau 25 idėjas pelėdiškoms tatuiruotėms.

tatuiruotr-peleda
Nors visos mados ir tendecijos praeina, jas pakeičia nauji dalykai, panašu, kad pelėdų ir pelėdžiukų taip greitai iš aplinkos pašalinti nepavyks. Nors atsiranda ir joms konkurentų. Šį kartą iš augalų pasaulio.

Jau nuo ankstyvo pavasario interjerus, spintas ir net vestuvių dekorą užkariauja ananasai. Nežinia ar ananasai taps toki populiarūs kaip pelėdos, ar jie liks tik šios vasaros akcentu. Bet pažiūrėti, o gal ir pritaikyti sau šį egzotišką vaisių tikrai verta.

Pasidairiau Lietuvos parduotuvėse (daugiausia internete) ananasinių dalykų, ypač namams yra mažai. Ir  žinoma, dėl ananasinių dalykų trūkumo įdėjau dar savo nuotrauką, kad pasirodyčiau savo ananasinę maikę :)

ananasai-lt

  1. Stiklinis ananaso formos indas iš H&M Home
  2. Pirkinių krepšys iš C&D Style

Jei pamatysi ananasinių dalykų Lt parduotuvėse, duok žinią! Papildysiu :)

Vis dėl to jei ananasai užbūrė, egzotikos norisi – eikim į pasaulį, kur ananasų nors vežimu vežk.

Pradėkim nuo vaikų kambario. Tokios ananasinės antklodės norėčiau ir aš. Antklodė iš Spearmint Love.

ananasai-antklode

O tada, prisėsk patogiai ir paskaityk knygą. Fotelis iš Hard to Find.

ananasas-fotelisPlanuoji remontą? Gal tapetų su ananasais iš Hygge and West.

Ananasai-tapetai

Ir kol vasara nesibaigė, palepink save, įsigyk rūbą su ananasu. Šie marškinėliai iš ZARA man labai labai…

ananasai-marskineliai

 

Ką manai apie ananasų populiarumą? Ieškodama nuotraukų ir dėliodama tekstą pagalvojau, kad niekada nežinai, kas kitą kartą atplauks ant bangos. Jau senokai matau, kad man vieni gražiausių paukščių (ne, ne vištos) flamingai taip pat yra visur, net Vilniuje.

Todėl apie tendencijas rašysiu. Nežinau kaip dažnai, bet tikrai ne kas pusę metų.  Tai tema, kuri mane labai domina. O kas įdomu man – tuo noriu dalintis su Tavimi.

Ar Tu pastebi dalykus, populiarius dabar?  Kas Tau patinka, o į ką nekreipi dėmesio? O gal nežiūri kas dabar ant bangos ir renkiesi daiktus nekreipdama dėmesio – populiarūs jie ar ne?

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Cha! As irgi turiu maikute su ananasu! (Is H&M) :)

  2. Turiu nuojautą, kad gal oro balionai, bet reikia stebėti kas atsiranda aplink :) ananasai tuoj tuoj pradės trauktis į užmarštį :)

Komentarai nepriimami.