Greitas Kalėdinis vainikas durims

Aš tikiu, kad ateis toki metai, kai aš visus Kalėdinius įrašus tinklaraščiui būsiu parašiusi jau lapkričio mėnesį. Nes tas sąrašas įrašų, kurį aš susidariau, realybėje atrodo visai kitaip. Na, nes realybė yra tokia, kad prie visokių reikalų, darbų ir šiaip prieškalėdinių šurmuliavimų, atsiranda dar pusė tiek nenumatytų reikalų, kamščių gatvėse, tekstų ir projektų, kurie netikėti ir malonūs. Ir taip toliau. Tiesiog noriu, kad žinotum – darau geriausią ką galiu, bet vakarais 9 lūžtu kaip noriu miego ir einu miegot :)

Gerai, ne apie tai čia. Apie durų puošmenas per Kalėdas noriu papasakoti. Lietuviškame internete šiais metais karaliauja įvairiausi vainikai. Nuo nuostabių, turtingų detalėmis Patriflora vainikų, beje puiki ir įkvepianti šios kūrėjos istorija yra naujausiame Beatos virtuvė žurnalo numeryje. Iki pašėlusių, vėjavaikiškų ir labai stilingų Buketai Kalėdinių vainikų. Jei pačiai tokio norisi yra net video pamoka, kaip tokį vainiką pasigaminti ir puiki istorija apie šių vainikų kūrėjas naujausiame Lamų slėnyje.

Na, o mano šiųmetis Kalėdų vainikas, kuriuo papuošiau mūsų namų duris, nei iš tolo neprilygsta anksčiau paminėtiems. Jis yra visiškai paprastas, greitas ir tiesiog kitoks. Kas svarbiausia man šiais metais – nieko, ką jam panaudojau man nereikėjo pirkti, viskas buvo namuose.

Vainikui reikės:

  • Pagrindo. Aš naudojau seniai namuose turimą, šiaudinį vainiko pagrindą, ant šio pagrindo pernai buvau pagaminusi rudeninį vainiką.
  • Floristinės vielos, arba bet kokios kitos plonos vielos. Vietoj jos galima naudoti virvelę, tiesiog reikės pasistengti tvirtai pririšti eglutės burbulus.
  • Įvairių dydžių eglutės burbulų.

Gaminti tokį vainiką labai paprasta. Reikia ant vielutės suverti norimą skaičių burbulų, geriau, kad tai būtų nelyginis skaičius. Ir tokį vėrinį apsukti aplink vainiko pagrindą. Viskas! Vainik1 galima kabinti. Jo gaminimas užtruko kokias 5 minutes, na 10, kol išsirinkai tinkamiausius burbulus :)

vainikas2

Koks vainikas šiais metais kabo ant Tavo namų durų? O gal jis padėtas ant stalo? Papasakok!

Paskelbta$ sPažymėta$ s