Sukulentai ant palangės arba greitas namų pasikeitimas

Kiekvieną pavasarį nešu savo namų augalus į lauką. Kad pakvėpuotų grynu oru, atsigertų lietaus vandens ir grįžtų rudenį namo pilni energijos. Turiu daug sukulentų, kurie mėgsta saulę, mažai vandens ir vėsios pavasario naktys jiems nebaisios. Bet šiandien į lauką jų dar nenešiau. Nusprendžiau atgaivinti mūsų verandos palangę ir kol oras lauke visiškai sušils, apgyvendinti ant jos savo sukulentus.

Liūdna palangė, ant kurios gyveno tik nuo Velykų užsilikusi višta ir muilo burbulų indelis.

palange-pries

Mūsų veranda yra pirma patalpa, į kurią įeini grįžęs namo. Pernai pradėjome jos remontą. Nors dar ne viskas baigta, jau yra gražiau nei buvo. Todėl norėjau bent pavasariui verandą paversti smagia vieta, kur galima pasėdėti šviečiant saulei. Augalai ant palangės tam puikiai pasitarnavo.

Višta nukeliavo ilsėtis į lentyną, o aš iš visų namų sunešiau vazonus su sukulentais. Dabar vaizdas man patinka daug labiau:

sukulentu-palange

 

Nuotraukoje gali matyti kaip užaugo sukulentai iš mano prieš pusę metų sodintos sukulentų kompozicijos. Augalai peržiemojo ant saulėtos palangės, gerokai ūgtelėjo. O aš planuoju vasaros pabaigoj juos persodinti. Dar nenusprendžiau ar į didesnį indą – visus kartu, ar į atskirus vazonėlius.

Ar Tu išneši kambarines gėles vasaroti į lauką ar balkoną? o gal turi kitokių idėjų, kaip atgaivinti liūdną palangę? Pasidalink!

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Sukulentai labai grazu! turejau kelis, bet sugebejau kazkaip numarinti, reiks vel nusipirkti ir labiau stengtis

  2. Atvirkščiai!!! Auginant sukulentus stengtis nereikia išvis :) laistai – tada kai prisimeni, persodini, tada kai galvji, kad yra nuotaika – ir viskas :)

Komentarai nepriimami.