Miegamasis prieš ir po. Nusidažyk geometrinę sieną kaip mano miegamajame

Jau gyriausi ir rodžiau Tau mūsų naują miegamąjį. Kuo toliau tuo labiau mes juo patenkinti. Džiaugiuosi spalvų pasirinkimu, o geometrinė siena yra pats geriausias dalykas, nutikęs šiam kambariui. Pastebėjau, kad kambario mažumas – labai didelis privalumas. Neapsikrauni nereikalingais daiktais, o ir šiaip, kiek vietos reikia tokiame kambaryje? Užtenka, kad tilptų lova. Noriu pasidalinti su Tavim miegamojo prieš ir po vaizdais. Pati žiūriu ir negaliu patikėti, bet pasirodo įmanoma. Kambarį iš jokio paversti į nuostabų, jaukų ir gražų.   miegamojo remontas Geometrinė siena tapo pagrindiniu šio kambario akcentu. Ji tikrai krinta į akis tik užėjus į kambarį, bet gulint ar sėdint lovoj tikrai yra nepastebima  ir neblaško, nes jos paprasčiausiai nesimato.

Kaip dažyti geometrinę sieną?

Sieną taip nudažėme naudodami paprasčiausią dažytojų juostelę. Ją klijuoja prie lubų, ar kitų sienų, kurių nenori ištepti. Dažniausiai ji yra geltonos spalvos ir popierinė. Tau reikės:

  • popierinės lipnios juostos
  • mažiausiai trijų spalvų dažų
  • teptukų ir volelių dažymui

Trijų spalvų dažų reikia tam, kad išryškėtų juostos tarp geometrinių formų. Mes juostoms pasirinkome baltą spalvą. Pradedam – nulupame tapetus (mūsų atveju) ir sieną nudažome ta spalva, kokios bus juostos. tapetai Klijuojame juostą. Gali turėti aiškų planą ir žinoti kaip klijuosi juostas, arba gali tai daryti kaip išprotėjusi. Šiuo būdu galima dažyti visaip. Nebūtina daryti taip, kaip padarėme mes. Duok laisvę fantazijai ir gal Tavo sieną bus dar įdomesnė. geometrical wall decor Užklijavus juostelę reikia išsirinkti kurie plotai bus ryškus (pas mane mėlyni). Aš juos pažymėjau su spalvotu pieštuku, kad būtų aišku kur dažyti. Dažyti pirmiausia pagrindine spalva, paskui ta, kurios bus tik mažesni ploteliai. Mes dažėm du kartus. Po antro karto, dar dažams nenudžiūvus reikia nulupti juostelę. Taip apsisaugosi ir nenuplėši juostelės kartu su išdžiūvusiais dažais. nulupti juostele Ir viskas! galima eiti ir gyventi. Arba daryti remontą toliau, iki laimingos pabaigos. Smagiausia, kad naudojant šį būdą galima išgauti įvairiausius raštus, formas ir turėti kokią tik nori sieną. Reikia tik nebijoti eksperimentuoti. mieg Gal žinai kokių nors kitokių įdomių sienų dažymo būdų? Papasakok komentaruose. Gal susigundysiu išbandyti, sienų dar liko.

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Tikrai įkvepiantis pasikeitimas:) Įsivaizduoju, jog ta geometrinės sieną įneša savotiško žaismo, pagyvina visą interjerą. Lauksiu nuotraukų, kai ir kitos sienos gaus naujus rūbus:))

  2. Laba diena, puikus Jūsų tinklaraštis, atradome per Facebook`ą. Rašome apie pasidaryk pats įvairiausias idėjas. Rašėme straipsnelį, kaip su lipnia juosta ir dažais sukurti abstraktų paveikslą http://www.pasidarykidejos.lt/abstrakcija-dazai-lipni-juosta/. Jūs panašią idėją įgyvendinote ant sienos savo miegamąjame. Puikus rezultatas! Jeigu nieko prieš, papildysime savo aukščiau minėtą straipsnelį Jūsų dekoruotos sienos nuotrauka, parašysime kad abstrakciją galima padaryti ne tik ant drobės ar dėžutės, bet ir ant sienos! Kūrybiškumo ir Sėkmės linkime!

Komentarai nepriimami.