Patogus ir saugus biuras namuose: kaip tokį sukurti?

Darbas iš namų šiandien yra daugybės žmonių kasdienybė. Kitaip nei anksčiau, apsilankymai biure tampa vis retesni. Ir tai turi nemažai privalumų. Kadangi nereikia niekur vykti, sutaupoma laiko ir išvengiama kelionės išlaidų. Be to, dirbant namuose, atsiranda daugiau laisvės. Visgi tam, kad darbo kokybė nenukentėtų, labai svarbu pasirūpinti tinkama darbo vieta. Ir tai neturėtų būti vien darbuotojų atsakomybė. Svarbų vaidmenį šiuo atveju atlieka ir darbdaviai, kurie turėtų padėti savo darbuotojams susikurti patogią ir saugią darbo vietą. Naudingais patarimais, kaip tai padaryti, dalinamės šiame straipsnyje.

Tinkami baldai – patogaus darbo paslaptis

Natūralu, kad kiekvieno namuose yra virtuvinis stalas, sofa ir lova. Šie baldai reikalingi kasdien. Tačiau tikrai ne kiekvienas savo namuose turi rašomąjį stalą ir biuro kėdę. O norint susikurti patogią ir sveikatai palankią darbo vietą, tokie baldai būtini. Taigi nusprendus pereiti prie darbo iš namų, darbdaviai turėtų pasidomėti, ar jų darbuotojai turi tinkamo aukščio stalą ir ergonomišką biuro kėdę.

Labai svarbu, kad šie baldai leistų palaikyti taisyklingą kūno padėtį. Stalas, ant kurio laikomas kompiuteris, turėtų būti tokio aukščio, kad būtų galima dirbti neįsitempiant ir nesusilenkiant. Jei yra galimybė, verta investuoti į reguliuojamo aukščio stalą. Taip bus galima lengvai pakeisti darbo poziciją iš sėdimos į stovimą ir atvirkščiai. Ne ką mažiau dėmesio reikėtų skirti ir biuro kėdės pasirinkimui. Ji turėtų palaikyti taisyklingą stuburo padėtį ir leisti tvirtai padėti kojas ant grindų.

Technologijos – sklandžiam ir saugiam užduočių atlikimui

Ergonomiškos klaviatūros ir pelės naudojimas gali sumažinti rankų ir riešų įtampą. Tai ypač aktualu tuomet, kai prie kompiuterio praleidžiama daug laiko. Tiesa, šiuo atveju svarbu atsižvelgti ne tik į tokios įrangos pasirinkimą, bet ir išdėstymą. Klaviatūra ir pelė turėtų būti išdėstytos taip, kad dirbant rankos laisvai kabėtų nuo peties ir per alkūnę susilenktų 90 laipsnių kampu. Siekiant išvengti kaklo ir akių įtempimo, kompiuterio ekranas turėtų būti nutolęs ištiestos rankos atstumu, o jo viršus būti akių lygyje.

Kalbant apie darbui namuose reikalingas technologijas, verta paminėti ir el. paštą. Atsižvelgiant į vis didėjantį kibernetinių grėsmių skaičių, tinkama apsauga nuo jų turėtų tapti kiekvienos įmonės prioritetu. Vienas iš sprendimų – patikima svetainių talpinimo ir el. pašto paslauga. Naudojantis ja, prie el. pašto dėžutės galima jungtis saugumą užtikrinančiu SSL/TLS protokolu.

Verta pabrėžti, kad svetainių talpinimo ir el. pašto paslauga teikiama naudojantis galinga ir saugumą garantuojančia technologija. Tai leidžia pasirūpinti sklandžiu ir saugiu darbu iš namų. Norite tokias sąlygas užtikrinti ir savo darbuotojams? Tai padaryti padės patikimi svetainių talpinimo planai. Spauskite ant nuorodos ir išsirinkite sau tinkamiausią.

Tikimės, kad mūsų pateikti patarimai padės sukurti patogų ir saugų namų biurą. Tiesa, jie gali praversti ne tik darbdaviams, bet ir dirbantiems savarankiškai. Taigi, nesvarbu, kurie iš jų esate, linkime, kad darbas iš namų būtų malonumas, o ne vargas.

Paskelbta$ s