Gėlės. Puokštė Mamai

Šiandien TenKurNamai – aš Viktorija ir noriu papasakoti Tau apie gėles. Gėles ypatingai progai – Mamos dienai.

Mamos diena yra puiki proga parodyti išskirtinį dėmesį moteriai, kuri Tave myli ir rūpinasi pačiais gražiausiais būdais. Tokią dieną gali stabtelėti ir dar kartą jai parodyti, kaip ją myli, kiek apie ją galvoji, ką ji Tau reiškia.

geles-mamos-dienai

Turbūt kiekviena iš mūsų esame bent vieną kartą vaikystėje su didžiausiu džiugesiu veide atbėgę iš lauko su puokštele gėlių, skirtų Mamai. Vienas iš brangiausių mano prisiminimų – kaip ankstyvą pavasarį mudu su broliu parnešdavome iš miško pirmąją žibučių puokštę ir kaip būdavo nuostabu pamatyti nuoširdžiai nustebusią, su šypsena veide Mamą, kai jai tą mažutę puokštelę įteikdavome.

Tad kodėl gi Mamos dienos proga nepabandžius vėl nusikelti į vaikystę? Kviečiu šiais metais surišti puokštę Mamai! Nustebink ją Tavo pačios kurta unikalia gėlių kompozicija – iš pievos dar jų surinkti nepavyks, bet gėlių parduotuvėje tikrai rasi tokių žiedų, kurie patiktų Mamai.

gėlės mamos dienai

Šiandien dalinuosi vienu iš variantų, kuris, viliuosi, įkvėps ir Tave sukurti puokštelę Mamai!

Tau reikės:

  • Rožių
  • Žydrių
  • Pelžiedžių

Nepamiršk, kad žalumynai padeda užpildyti erdvę, tad jų gali turėti ir daugiau. Taip pat pasirūpink, kad turėtum įvairaus dydžio žiedų ir pumpurų – tokia įvairovė pridės įdomumo puokštei.

Puokštė mamos dienai

gelės mamos dienai

Eiga:

  1. Nuimk pašalinius lapus nuo stiebų. Kad būtų paprasčiau, visas gėles gali sudėlioti ant stalo pagal spalvinę gamą.
  2. Surink kelias gėles į mažutę mini puokštelę.
  3. Toliau pridėk po vieną ar kelis stiebelius, vis pasukdama puokštelę rankoje, kad iš visų pusių vaizdas būtų tolygiai gražus ir užpildytas.
  4. Surišk puokštę kaspinėliu ar virvele ir sulygink galus.

gelės mamos dienai

Puokštelę savo Mamai gali sukurti ne tik iš mūsų siūlomų gėlių. Prisimink, kad Mamai svarbiausia dėmesys, kurį jai parodai Tu.

Paskelbta$ sPažymėta$ s