Mėta – įkvėpimas interjerui

Gyriausi ir džiaugiausi FB, kad mokausi interjero diziano. Esu labai patenkinta ir laiminga, kai jaučiu, kaip mano žinios, surinktos savarankiškai, tarsi gula į stalčiukus, o aš ne tik susisteminu tai ką anksčiau žinojau, bet ir įgyju naujų žinių. Daug naujų žinių.

Vienas toks naujas-senas gebėjimas – interjero įkėpimo ieškojimas, rodos paprastuose dalykuose. Šiandien noriu pasidalinti mėtiniu įkvėpimu. Ką pirmiausia pagalvoji kai išgirsti mėta ir mėtinis? Gal tai kvapni mėtų arbata, neseniai buvusi madinga mėtinė spalva, o gal… kramtoma guma?

Netikėta ar ne, bet ieškant įkvėpimo, tiesiog mėta gali nuvesti taip toli, kad dabar aš žinau vienos žinomiausių pasaulyje kramtomos gumos gamintojų istoriją. Senieji tos gumos reklaminiai plakatai tapo puikiu įkvėpimu interjerui.

metinis-interjeras

Labiausiai mane užkabino senas plakatas, kuriame mergina žiūri gražiomis didelėmis akimis. Iš šio plakato pasiėmiau spalvas, rodyklės motyvą. Jei įsižiūrėsi į koliažo nuotraukas, pamatysi, kad rodyklės motyvas kartojasi. Ją galima pamatyti ir trikampėse lentynėlėse, ir ant kilimo.

Netikėta man pačiai, kaip tiesiog mėta nuvedė ten, kur visai nesitikėjau. Ten, kur atrodė, galimi tik standartiniai sprendimai, kurių ir pati tikėjausi – mėtinė spalva, mėtų lapeliai, atsirado visiškai kiti motyvai.

Ką įžiūrėjai mano koliaže Tu? Gal pamatei kažką, kas Tau labai įstrigo?

 

Nuotraukos: 1/2/3/4/5

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s