Apie įkvėpimą, dovanas ir keturios idėjos vienai lentynai

Pastaruoju metu labai stebiu detales, įvykius, spalvas, daiktus. Sakyčiau, ieškau įkvėpimo, nes jau įsitikinau, kad pats jis, deja, neateis :) Kad ir kiek ilgai laukčiau. Įkvėpimo reikia ne tik dailinikams, tapantiems nuostabius paveikslus, poetėms, kuriančioms eiles, įkvėpimo reikia ir kuriant bei gražinant namus.

Šį kartą mano įkvėpimu tapo netikėta dovana nuo Ugnės Datflamie. Jei pradėti nuo pradžių – su Ugne susipažinome kartu dirbdamos VAI VAI Magazine. Esame kolegės, kurias vienija tas pats gimtasis miestas ir panaši plaukų spalva. Kai jos Instagram pamačiau nuotrauką, įtariau, kad gausiu dovanų :) Bet nenutuokiau, kad dovana bus tokia įspūdinga! Mūsų šeima turi mažai bendrų portretų, o piešto neturėjome nei vieno (įdomu ar dar turėsim??).

datflmie-dovana

Tai gi mūsų šeimos portretas tapo įkvėpimu pagaliau sutvarkyti lentynėles svetainėje ir sukurti rudenišką kompoziciją. Prisipažinsiu, per visą vasarą lentynėlės buvo nei labai tvarkingos, nei labai gražios, tik retkarčiais pakeisdavau vieną kitą detalę, o dalis daiktų jose buvo likę nuo pavasario.

Portreto spalvos padiktavo visą kompozicijos spalvų paletę. O kas gali būti spalvingiau, nei žaislai? Todėl rudenį pasitinkame truputį vaikiška kompozicija. Tai ir simboliška. Abu vaikai jau mokyklinukai. Vienas vaikystės etapas baigėsi, darželio mūsų gyvenime nebeliko. Todėl žaislai, man tapo ne tik puikiomis dekoro detalėmis, bet ir simbolišku atsisveikinimu su spalvinga vasara, bei pasisveikinimu su kitokiu, mokykliniu rudeniu.

lentyna-dinos

lentyna-ruduo-detales

Kompozicijoje naudojau ne tik savo vaikų, bet net ir mano mamos vaikystės lėlę. Dinozaurai – mano džiaugsmas ir kolekcijos pradžia. Noriu surinkti jų daugiau, bet labai neskubu ir įsigiju juos tik netyčia kur pamačiusi.

lentyna-ruduo

Čia jau ketvirtas šios lentynos variantas. Pradėjusi praėjusį rudenį, šiandien esu labai patenkinta šiuo svetainės kampeliu. Kompozicija lentynėlėse ne tk sukuria vis kitą nuotaiką, bet ir labai puošia kambarį.

4-variantai

Jau jaučiu, kaip po truputį vėstant orams norisi namuose praleisti daugiau laiko, o tuo pačiu – gražinti ir puošti įvairias namų vietas. Dar  nesu tikra kiek ilgai ši rudeninė-vaikiška kompozicija puoš lentyną. Gal iki rudens vidurio, o gal iki to laiko, kai žiema bus ant nosies ir norėsis Kalėdinių papuošimų? Pagyvensim, pamatysim :)

Ar Tu turi savo namuose vietą, kuri keičiaisi priklausmai nuo metų laiko, progos, nuotaikos? Kokia tai vieta?

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Miela kompozicija! Pas mane virtuvėje yra toks kampas ant stalo, kuriame vis ką nors pastatau pagal metų laiką. Tai nėra labai praktiška, nes atvykus svečiams dažnai tenka viską nukraustyti. Pagalvojau, kad virš to stalo labai tiktų pakabinti tokią mažą baltą lentynėlę-namelį, kuriame galėčiau keisti dekoracijas. Gal jau kur ir rašei, kur tokią radai?

  2. Kristina, dėkui :)
    Mano namelis iš H&M Home vaikų skyriaus. Dabar tokių lentynų namelių parduotuvėse vis daugiau, kažką panašaus mačiau ir TIGER. Tikiuosi rasi sau tinkamiausią.

Komentarai nepriimami.