H&M Home – daiktai stilingiems namams

Ketvirtadienio vakarą kartu su Viktorija praleidome įdomiame H&M Home renginyje. Atėjome ne tik sužinoti kas šiuo metu interjeruose „ant bangos”, pamatyti ką naujo siūlo H&M Home dizaineriai, bet ir išsirinkti gražių daiktų, kuriais norėtume puošti savo studiją (apie tai truputį vėliau).

H&M-Home

Renginys buvo puikus, prie kiekvienas svečias buvo ne tik pavaišintas, bet svarbiasia – supažindintas su parduotuvės išdėstymu ir kolekcijomis. Aš kiekvieną kartą lankydamasi vaikščiodavau ir stebėdavausi kaip puikiai visi daiktai dera tarpusavyje. Man labai patinka tai, kaip daiktai dera tarpusavyje. Namuose gali turėti ne tik skirtingų kolekcijų interjero detales, bet ir pirktas skirtingu laiku. Nėra jokios rizikos, kad rudenį pirktas daiktas nederės prie to, kurį nusipirksi pavasarį.

H&M-Home3

Prisipažinsiu, kad H&M Home parduotuvėje lankausi dažnai. Ji man yra pakeliui ir niekada nepraleidžiu progos  užsukti ir apžiūrėti naujus daiktus ir interjero detales namams. Naujienas, kaip mums pasakojo Neringa iš H&M, parduotuvė gauna kas pora savaičių.

H&M-Home1

Jei neturi laiko vartyti namų interjero žurnalų, ieškoti įkvėpimo Pinterest, užėjus į H&M Home visada gali rasti tai, kas šiuo metu yra madinga ar kokius spalvų derinius siūlo interjero dizianeriai. Man labai patinka šio pavasario tendencija – stikliniai ir krištoliniai indai, kurių taip pat yra H&M Home parduotuvėje. Kaip mums sakė Neringa, jei neturi išsaugojusi močiutės vazelių, gali jų įsigyti parduotuvėje. Aš pridėčiau (nes močiutės vazelių turiu) – gali nusipirkti naują vazelę, kad ja po daug metų džiaugtųsi Tavo anūkė ;)

H&M-Home4

 

Tuščiomis iš tokios parduotuvės išeiti sunku. Aš papildžiau savo pagalvėlių užvalkalų kolekciją ir kartu su Viktorija išsirinkome pirmą daiktą, kuris puoš mūsų studiją.

Nuotraukos: H&M Home, daugiau galima pažiūrėti čia

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s