Mano namai IKEA Family live žurnale

Kai rašiau apie IKEA atidarymą ir paskui, apie naują produktų liniją – daiktus iš popieriaus, negalvojau, kad mano namai atsidurs IKEA žurnale. Bet vieną vasaros dieną aš gavau laišką, o jame klausimą ar noriu parodyti savo namus Ikea Family live žurnale. Buvo birželis ir aš tiesiog atostogavau. Ir kai perskaičiau laišką – šokinėjau iš džiaugsmo. Mane suprasi, jei žinai, ką reiškia, kai Tavo laikas pastangos yra įvertinamos. Nebūtinai materialiai.zurnalas-ikea

 

Tai, kad mane surado, man buvo puikus įrodymas, kad einu tinkamu keliu, kad tinklaraštis ir mano rašymas yra teisingas reikalas ir kad aš turiu tęsti. O tada prasidėjo – nusipirkome naują fotoaparatą ir fotografavau namus nuo – iki.

Prieš porą savaičių gavau didelį voką iš Londono, o jame žurnalą su mano namais. Dabar nuotraukas iš mano namų galima pamatyti ir internete. Aš turiu dar vieną didelį norą ir svajonę, susijusią su IKEA, žinau, kad kadanors ir tai išsipildys :)

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Sveikinu, miela Sigita! Labai noriu pasiziureti, „paciupineti” … Atsiuskite, prasau, nuoroda. Aciu! Smagaus savaitgalio ir graziu sumanymu!

  2. Labas, Sigita, ar dar yra nuoroda per kurią būtų pamatyti tavo namus Ikea žurnale? :)

  3. Po IKEA Family puslapio atnaujinimo tokios galimybės nebėra.. Turiu popierinį žurnalą, bet namuose, nuo šios fotosesijos jau daug kas pasikeitė :)

Komentarai nepriimami.