Pasidaryk Pati: 5 idėjos vasaros savaitgaliui

Pirmasis vasaros ilgasis savaitgalis jau čia pat. Ką veikti, jei lieki namuose? O net jei išvažiuosi į sodybą, sodą ar kaimą, šiandien TenKurNamai siūlome 5 Pasidaryk Pati idėjas, iš kurių tikrai bus ką išsirinkti.

1. Jei vis dar svarstai, kos šviestuvas būtų tinkamas Tavo terasai ar balkonui, štai puiki idėja ir išsamus pasakojimas kaip tokį šviestuvą pasigaminti.

Terasos šviestuvas iš medžiagos juostelių

1

2. Jei medžiagos juostelės nevisai Tavo skonio dalykas, gali panašų šviestuvą pasigaminti iš virvių. Toks šviestuvas jau antrą sezoną kabo mano terasoje, neturiu jam jokių priekaištų. Jei nieko naujo nesugalvosiu kitiems metams, tikiu, kad virvės dar sezoną tikrai atlaikys.

Terasos šviestuvas iš virvių

sviestuvas

3. Lentyna iš seno stalčiaus nėra nauja idėja, bet jei per prognozuojamus karščius daugiau laiko praleisi viduje, verta pagalvoti apie tokį naują baldą iš seno baldo. Šiai lentynai mūsų namuose jau du metai. Vis dar džiaugiuosi, kad ją turiu ir labai norėčiau tokios dar vienos. Deja, seni stalčiai aplink nesimėto :)

Lentyna iš seno stalčiaus

lentyna-stalcius

4. Aš manau, kad staltiesių namuose nebus per daug. Nes stalas su staltiese man iškart šventė. Tiesa, truputį kebliau, jei stalas ne kvadratinis ar stačiakampis, o apvalus. Tada nelieka nieko kito tik apvalią staltiesę pasigaminti pačiai. Kaip? Labai paprastai.

Kaip pasidaryti apvalią staltiesę

pagr

5. Man pačiai netikėta, bet šiems nudažytiems laipteliams mūsų namuose jau metai! Dryžiai nenusibodo, o patys laipteliai labai patogūs. Naudojam juos kaip kėdutę, kai reiki apasilipti aukščiau, arba susidėti daiktus kaip ant mažo stalelio. Dažymo idėja tinka bet kokiai medinei taburetei ar kėdutei Tavo namuose.

Dryžuoti IKEA Bekvam laipteliai

ikea-bekvam1

Tikiuosi kažką iš šių idėjų panaudosi jei ne šį, tai net kurį kitą vasaros savaitgalį. Vasara pats geriausias laikas skirti laiko ne tik savo poilsiui, bet ir namų grožiui ir patogumui kurti. Šilumos ir saulės!

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

Komentarai nepriimami.