IKEA. Viskas iš popieriaus.

ikeaMan labai patinka IKEA. Labai džiaugiausi, kai ją atidarė Vilniuje. Šeimoje net juokaujam, kad jei IKEA nebūtų arti namų (automobiliu apie 10 min) ten taip dažnai nevažiuočiau.

IKEA parduotuvėje mane labiausiai žavi pasidaryk pats idėja. Jei turi fantazijos, noro iš ten parduodamų baldų ir daiktų gali sukurti sau tinkamiausią variantą.

IKEA atidarė visiškai naują prekių liniją, kurioje visos prekės iš popieriaus.

Viskas iš popieriaus skyriai IKEA parduotuvėse atsirado tik atrinktose parduotuvėse Europoje. Jei šis skyrius sulauks pasisekimo tarp pirkėjų, tokie skyriai bus atidaryti visose IKEA parduotuvėse.Lietuvoje patekome tarp tų laimingųjų, kurie vieni pirmųjų pamatys naują Viskas iš popieriaus prekių seriją.

Naujoji popieriaus kolekcija sukurta kartu su kita Švedijos kompanija Kollo. IKEA lieka ištikima ryškioms spalvoms ir išraiškingiems raštams.

Viskas iš popieriaus skyriuje rasi kanceliarines prekes: įvairių dydžių užrašų knygeles, lapelius užrašams, sąvaržėles.

Ikea1

Popierines dekoracijas, kurios man turbūt labiausiai patinka šiame skyriuje. Prekės šventei, nuo vienkartinių puodelių iki staltiesės.  Tau jos tiks, jei nori, išvengti stereotipinių rožinių/mėlynų šventės dekoracijų, kai planuoji vaikų gimtadienį. O pakabinami papuošimai, angliškai vadinami honeycomb pom poms tiks visoms progoms. Tik atsiduok savo fantazijai.

IKEA Viskas is popieriaus

Tarp dovanų pakavimo priemonių man labai smagu matyti tissue paper, jis Lietuvoje vadinamas servetėlių popieriumi. Šį popierių galima naudoti ne tik pakuojant dovanas, bet ir įvairiems rankdarbiams.

IMG_9612

Labai džiaugiuosi galėdama Tau parodyti nuotraukas tiesiai iš IKEA parduotuvės Vilniuje. Viską ten rasi netoli šviestuvų, žemesniąjame parduotuvės aukšte. Viskas iš popieriaus ir IKEA puslapyje internete.Kas Tau labiausiai patiko naujame IKEA skyriuje, pasidalink.

Paskelbta$ sPažymėta$ s