Naujas IKEA 2017 katalogas

Ten Kur Namai rugpjūčio 12 dieną atšventė 3 metų gimtadienį. IKEA Vilniuje šiomis dienomis minėjo tokią pačią sukaktį.  Kaip šiandien prisimenu, kaip skubėjau „paleisti” tinklaraštį, kaip važiavome su Sofija į IKEA atidarymą ir antras mano įrašas TKN buvo būtent apie tai.

IKEA katalogas ir puslapis internete dar prieš atsirandant parduotuvei Lietuvoje buvo mano įkvėpimo šaltiniu. Prisimenu, kaip godžiai varčiau lauktuvių gautą katalogą iš Norvegijos. Ir kaip džiaugiausi gavusi pirmą,  lietuvišką katalogą.

1ikea-katalogas-2017

Jau tuoj tuoj bus galima pavartyti naują IKEA 2017 katalogą, o savaitgalį dalyvauti jo pristatymo renginiuose IKEA parduotuvėje. Šiame įraše – truputis nuotraukų su naujais, ateinančiais metais pasirodysiančiais IKEA gaminiais.

4ikea-katalogas-2017

Kiekvienais metais IKEA katalogas turi vis kitą temą. Šių metų tema labai artima man ir TKN tinklaraščio temai – „savo namuose gyvenu kaip man patinka”. Todėl, kaip sako IKEA:  „Šiemet skatinsime atsisakyti visuomenės primetamų lūkesčių. Juk namuose svarbiausia atsipalaiduoti ir jaustis laisvai. Tad sakome „sudie“ lūkesčiams ir „sveiki“ jums!”

ikea-katalogas-2017

Šiais metais katalogas ne tik pilnas idėjų, kaip galima panaudoti IKEA baldus, bet jame galėsi perskaityti istorijas kaip atsiranda IKEA produktai, taip pat – istorijas iš žmonių gyvenimo. Manau tokios istorijos padidins katalogo išliekamąją vertę. Ne paslaptis, kad daugelis IKEA fanų (tarp jų ir aš) saugo kiekvienų metų IKEA katalogus :)

Aš jau nekantrauju pavartyti popierinį katalogą. O Tu?

Nuotraukos: IKEA

 

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s