Kūrybingi antradieniai su lietuviškais augalais atviroje Kaupolės studijoje

Jau ne pirmą antradienį Kaupolės studijoje Vilniuje vyksta kūrybingi antradieniai, kuriuose gali sužinoti apie netikėtus lietuviškų augalų panaudojimo būdus. Šiandien pakviečiau Atviros studijos sumanytojas Vitą ir rasą papasakoti daugiau apie sumanymą. O Tave kviečiu jau ryt aplankyti Kaupolės studiją ir sukurti grožį savo rankomis.

Kaupolė

Iš didelio noro su visais dalintis savo mintimis, darbais ir įkvėpimais, o ir dėl to, kad yra ji puikioje ir visiems patogioje vietoje, Kaupolės studija antradieniais atveria savo duris bet kuriam susidomėjusiam čia esančiu požiūriu į augalą ir darbu su juo. Kiekvieną antradienį atvira studija sukviečia tuos, kuriems įdomus lietuviškas augalas ir tai, ką su juo galima nuveikti, kam įdomi studijoje vykstanti veikla, gaminami produktai. Taip pat laukiama visų, kurie nori ką nors panašaus sukurti kartu, kas domisi stiprinančiomis lietuviškų augalų savybėmis ir begale būdų jas išgauti.

Rasa_Subačienė

Pagrindinis atviros studijos šeimininkių Vitos ir Rasos įkvėpimo ir darbo šaltinis yra lietuviški augalai, o kiekvieną kartą atveriant studijos duris siūlomos vis naujos temos susitikimams.

IMG_6995

Vitos, kuriančios linoraižinio spaudus noras, kad jie tarnautų kuo platesniam ratui žmonių, norinčių ką nors sukurti, puikiai realizuojasi matant kokius grožius su jais sukuria kitos rankos. Anot jos, studijoje esantys linoraižinio spaudai turi gyventi savo aktyvų ir spalvotą gyvenimą, nešdami žinią apie mūsų augalų grožį ir džiugindami mūsų ir mūsų artimųjų akis. Dėl to čia visada laukiama žmonių, ieškančių originalios dovanos, kurią čia vietoje galima ir supakuoti į pvz.: tokio pat rašto dovanų pakavimo popierių. Tokį popierių turint laiko galima čia pat vietoje ir pasigaminti.

IMG_6580
Atviros studijos šeimininkės sako esanačios be galo laimingos, kad sulaukia ne tik jau žinančių apie jų veiklą žmonių, bet ir susidomėjusiųjų tiesiog iš gatvės ir džiaugiasi, kad studijos veikla ir jos vieta tampa vis labiau žinoma.

Informacija apie artimiausią renginį Facebook’e

Paskelbta$ sPažymėta$ s