Laimingas gyvenimas namuose, paprasti sprendimai jaukiems namams, maži namai – didelės svajonės

Kaip puošti namus rudenį

2013/09/30

Jaukūs ir įdomūs namai, kurie keičiasi. Kiekvienas metų laikas į namus atneša savo nuotaiką.  Žiemos šventėms namus puošiame visi ir tai neatrodo keista. Kitais metų laikais namai dažnai yra tokie kokie yra, be jokių išskirtinių sezono simbolių. Aš siūlau pradėti namus puošti kiekvieną sezoną.

Sutik, visi savo namuose turime vietą, kurioje laikome mielus niekučius, statulėles, nuotraukas rėmeliuose. Tai yra puikiausia vieta sezoniniam dekorui. Nes tai, kad Tu ten laikai kažką gražaus ir širdžiai mielo – pats tikriausias įrodymas, kad būtent ta namų vieta tiesiog prašosi būti puošiama.

rudens_dekoras_kopustas

Ruduo – turtingas. Atrodo, galime viską nešti į namus ir tikrai viskas tiks jiems papuošti. Rudens dekorui naudok:

Nepamiršk žvakių, vazų, pintų krepšių.

Pavyzdžiui mano vaikų darželis (tikiu, kad ir kiti darželiai), mokyklos, parduotuvių vitrinos yra puikūs sezoninio dekoro pavyzdžiai. Atkreipk dėmesį ir pasisemk idėjų savo namams ten, kur net nesitikėjai jų rasti.

rudens_dekoras

Komoda, stalas, lentyna, mažas staliukas, palangė – visi šie paviršiai gali būti panaudojami. Sukurti kompoziciją, kuri puoštų Tavo namus labai lengva:

Paieškokite namuose įdomių formų ir raštų indų. Naudokite juos namams papuošti.

rudens_dekoras_moliugas

Puošti namus gali tuo ką turi namuose, svarbu nepabijoti ir išmoningai tai panaudoti. Nuotraukose naudojau tai, kas užaugo mano darže. O gal Tu vakar grįžai iš kaimo? Tie maži moliūgėliai, kuriuos taip nenorom parsivežei, gali labai praversti. Gražaus, spalvingo ir puošnaus rudens!

Daugiau idėjų apie metų laikus namuose “TenKurNamai Gyvenk kaip patinka” knygoje.

Įsigyk čia

Sigita Petrunina

Apie laimingą gyvenimą namuose – paprastai. Mūsų maži namai, šeimos gyvenimas ir kasdienybės pastebėjimai 🖤

podcastas

podcastas

Naujienlaiškio prenumerata

Jaukių namų naujienos jūsų pašto dėžutėje

Palaukite...

Ačiū, kad užsiprenumeravote!