Dovanos namams. Kur jas rasti?

elnio galva ant sienosDažnai Kalėdoms dovanų ieškome ne tik vaikams, šeimos nariams ir draugams. Kalėdos yra puikus laikas apdovanoti namus. Jau rašiau, kaip mes dovanojom namams dulkių siurblį. Bet būna ir ne tokių praktiškų dovanų. Apie tai, kaip galvos ant sienų man patinka jau skaitei. Elnio (arba kito gyvūno) galvos ant sienos aš noriu jau kokius 3 metus. Tai jų Lietuvoje nėra, tai labai brangios, tai jau parduotos, tai ne tokia kaip aš įsivaizduoju. Nelemta buvo. Iki šių metų. Dabar raguotis visame gražume kabo svetainėje ant sienos. O aš laiminga – man Kalėdos.

O gal dovanos nusipelnė ne tik Tavo, bet draugės, mamos ar sesės namai? Gal palikai viską paskutinėms dienoms prieš šventes? Internetinis apsipirkimas tuo ir geras, kad daiktus gali išsirinkti neišeidama iš namų. Gali apžiūrėti, pagalvoti, dar kartą pažiūrėti. Ieškoti ir svarstyti. Nereikia nei važiuoti į parduotuves, nei laukti ilgoje eilėje prie kasos. Apsaugok save nuo rūpesčių prieššventinę savaitę, išsirink dovanas jau šį savaitgalį.

Pradėjus rašyti apie interjero dekoravimą mano akiratyje atsirando daugiau su šia sritimi susijusių parduotuvių. Dvi jų aplankiau virtualiai ir išsirinkau dalykų savo namams.

Ko Nerasi Parduotuvėje

Radau šią parduotuvę labai netyčia, klaidžiodama interneto platybėse. Ir pasilaikau ilgam.

Štai ką jie rašo apie save: Mūsų aistra – ieškoti ir atrasti vis naujų, unikalių gaminių, kurie tiks Jums, Jūsų draugams ir artimiesiems, arba papuoš Jūsų namus. Mes skiriame daug laiko ir pastangų atrinkdami gamintojus ir jų gaminius, kuriuos nusprendžiame talpinti savo puslapyje. Todėl įsigydami šiuos daiktus galite būti tikri, kad jie bus geros kokybės bei atidžiai patikrinti.

Man labai labai patiko, kad jų asortimente daug rankų darbo gaminių. Pati kažkada buvau kūrėja, todėl žinau, kiek minčių ir energijos kuriantis žmogus atiduoda. Tokius daiktus ne tik smagu pirkti. Dovanojami  jie skleidžia tik gerą energiją.

Ko Nerasi Parduotuvėje

1. Puodelis Ūsai,  2. Kalėdiniai paukščiukai su skambaliuku, 3. Dekoratyvinė pagalvėlė „Trys širdelės”, 4. Medvilniniai kamuoliukai „Marshmallow”

Simple Homes

Nepatikėsi, atradau šią parduotuvę skaitydama žurnalą apie verslą. Parduotuvė visai šviežia, jei ji būtų ne internete, sakyčiau, kad dar kvepia dažais.

Labai gražiai parduotuvės įkūrėja Indrė pasakoja apie tai, kaip gimė idėja ir ką galima rasti parduotuvėje.  Prekės, kurios bus mano parduotuvėje yra tai, kuo žaviuosi, kas puošia mano pačios namus, puodeliai, iš kurių aš pati su didžiausiu malonumu geriu kavą, dubenėliai, kurie džiugina akis, kai mano du mažėliai kabina savo dribsnius su pienu.. Rankšluostėliai, skiautinių pledai, prijuostės… Ach, neįmanoma, kad kažkam tai nebūtų gražu… Nes viskas taip kruopščiai sukurta, taip išbaigta ir subtilu… Ir man ne tas pats, kokios prekės bus mano parduotuvės lentynose.. Man net ne tas pats kokios bus tos parduotuvės lentynos, todėl patikėkite, produktus labai atidžiai rinkausi… Ne visi verti būti mano parduotuvėje, o kai kurių, turėjau pati nusipelnyti… Ir nusipelniau. Ir tuo didžiuojuosi.

Jei parduotuvės savininkė taip atidžiai renka prekes, kurias nori pasiūlyti pirkėjams, verta įsiklausyti. Nepulk pirkti visko kas su nuolaida, ai bus gerai ir panašiai. Dovanos ir sau ir kitam turi būti apgalvotos, išieškotos ir nuoširdžios.

simple_homes1.  Briaunuota stiklo taurė,  2. Burbulas su burbuliukais,  3. Lėkštė Anna Mauve, 4. Pakabinama metalinė muilinė

Šventės jau ant nosies. Negaliu patikėti, kaip tas Gruodis lekia. Ir liko tiek nedaug iki Kalėdų. Kitą savaitę parodysiu, kaip mes papuošėme namus. Ir atsiimu Žiemos Dekorai parašytus žodžius apie vaikus ir eglės puošimą. Nežinai apie ką aš čia? Dar ne vėlu sužinoti. Užsisakyk Ten Kur Namai naujienas, gali tai padaryti puslapio dešinėje įrašiusi savo elektroninio pašto adresą.

Ar Tu dovanoji dovanas namams? Kur jų ieškai? O gal tai visai nereikalinga? Papasakok.

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s