Geriausia dovana Kalėdoms 1. Puodeliai.

Nuo šiandien iki Kalėdų liko 42 dienos. Arba šešios savaitės. Atrodo daug? Bet atėjus gruodžiui – dienos pradeda lėkti didžiuliu greičiu. Šventė darželyje, šventė mokykloje, šventė darbe. Dovana mamai, dovana draugei, dovana pusseserei į kitą šalį. Kad ir kaip kalbėtume apie dovanų (ne)svarbą, dovanas ir gauti, ir dovanoti labai smagu. Ypač per gražiausias metų šventes.

Todėl nuo šiandien visas šešias savaites papasakosiu ir parodysiu Tau tas dovanas, kurios tinka visiems. Tas dovanas, kurios po šventės neliks kampe dulkių rinkti ir kiekvieną dieną primins apie dovanojusį žmogų. Pradedu šiandien ir pasakoju apie puodelius.

Man labai svarbu ryto ritualai. Vienas jų – kava iš gražaus puodelio. Mano puodelis turi būti didelis, nes kavos (būtinai su pienu) aš mėgstu gerti daug. Puodelis svarbu, net jei kavos negeri. Gražus puodelis, patogus puodelis, mažas puodelis. O gal porcelianinis? Dar puodelis turi būti skanus. Kad priglaudus lūpas – joms būtų patogu, kad puodelio kraštelis būtu nei per plonas nei per storas.

Kiek daug gražių žodžių ir reikalavimų puodeliui. Gražus puodelis yra puiki dovana. O jei prie jo pridėsi skanios arbatos, arba medaus? Čia yra puodeliai, kuriuos aš mielai dovanočiau, o ir pati norėčiau gauti dovanų. Dalį šių puodelių patarčiau pirkti ar užsisakyti jau dabar, dalis gali būti paskutinės minutės dovanomis.

geriausia-dovana-puodelis

  1. Puiki paskutinės minutės dovana H&M puodelis su šuniuku
  2. Nuostabiai pilkas puodelis iš Bijūnai prie namo.
  3. Klasika. Jiesios porceliano puodelis. Žiemiškas, su sniegenomis.
  4. Dar viena mintis paskutinei minutei. IKEA puodelis su žaliais taškeliais. Ir lapeliais.
  5. Ernesta.ceramics puodeliai – artimai draugei, mylimai mamai arba Tau.
  6. O gal Tavo draugė dar labai maža? Puodelis iš cocone jai bus tinkamiausias.
  7. Puodelis kaip linkėjimas? Su Viktorijos iš dievinu.lt dekoruotais puodeliais viskas įmanoma!

 

Kurį puodelį norėtum gauti dovanų? Prisipažinsiu – aš norėčiau visų :)

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Pritariu. Rytines kavos gerimas-ritualas, is grazaus puodelio gerimas du kart ritualas.

Komentarai nepriimami.