TenKurNamai. Du metai kaip viena diena

Šeštadienį suėjo du metai, kai TenKurNamai veikia, o aš pastoviai rašau apie namus, interjerą, remontą, idėjas, tendencijas, keliones ir dar kitokius dalykus, kurių kartais negaliu neparašyti :)

Prisipažinsiu, norėjau labai daug visko parašyti, minėdama šį gimtadienį. Ir ne kartą pradėjau tekstą, ir vėl sustojau. Nes parašyti apie tai, kaip sprendimas rašyti tinklaraštį pakeitė ir toliau keičia mano gyvenimą, man trūksta žodžių. Aš nežinau kaip man įvardinti žodžiais, kokia aš esu laiminga, kad tada, prieš du metus išgirdau iš savo vyro klausimą: „Kurioje srityje tave palaikyti?” Aš tau parodysiu, pagalvojau. O galų gale parodžiau sau :)

Svarbiausia, supratau, kad aš galiu. Surasti sritį, kuri man artima, įdomi ir kurioje aš noriu tobulėti. Kad aš galiu kassavaitinį rašymą paversti įpročiu, o idėjas naujiems įrašams matyti visur ir visada.

Per du metus aš išmokau fotografuoti, mokiausi interjero dizaino pas super mokytojus, susipažinau su nuostabiais žmonėmis. Ir pildosi mano dar mokyklos laikais svajotos svajonės. Aš rašau žurnale. Ar matei vasaros VAI VAI Magazine numerį? Aš moku filmuoti ir montuoti, o video tinklaraščiui filmavimas yra dar viena sritis kur noriu tobulėti.

Kiekvienai, dvejojančiai ar pradėti rašyti tinklaraštį visada patariu pradėti. Bet dar svarbiau – tęsti ką pradėjus. Į TKN rašymą ir visą savo, kaip tinklaraštininkės veiklą, aš žiūriu kaip į kelionę. Ir keliauju su džiaugsmu, kiekvieną kartą keldama sau naujus iššūkius ir džiūgaudama, kai tie iššūkiai pasirodo buvo tik mažos kliūtys mano kelyje.

Nuo nedrąsaus pirmo įrašo – iki mano namų IKEA Family žurnale, nuo svajonės rašyti iki mano straipsnių ir interviu žurnale, kurio viena kūrėjų esu. Tai yra du metai nuostabaus laiko. Ir jei dvejoji – aš esu įrodymas, kad viską pasiekti gali pati, svarbu pastoviai daryti tai ką pasirinkai ir rezultatai netruks pasimatyti. Linkiu sėkmės pildant savo svajones. Ir ačiū, kad esi kartu mano kelionėje.

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Įkvepiantis prisiminimas iš tų dvejų metų!
    Sveikinu:) Sėkmės jums ir šiam blogui!!

  2. Sveikinu, Sigita. Įkvepi mane:) Linkiu ir toliau tokio spartaus judėjimo pirmyn :)

  3. Ačiū, Morta, labai labai :) mes įkvepiame vienos kitas, labai smagu, kai aplink vis daugiau rašančių įdomiai ir naudingai.

Komentarai nepriimami.