Prieš ir Po. Lentyna miegamajame iš senų lentynų

Nuo pat remonto miegamajame pabaigos šiame kambaryje man trūko lentynų. Labai mėgstu knygas, jų namuose niekada nemažėja ( o tik atvirkščiai). O kur dar žurnalai, įdomūs daiktai… kai trūksta vietos pasidėti, tada ir tvarkos mažiau. Reikėjo sugalvoti kokio baldo miegamajame mums trūksta, kad galėčiau susidėti dažniausiai skaitomas knygas ir žurnalų kolekciją.

Įkvėpimas atėjo netikėtai. Visai neseniai įsigyjau nauja knygą apie interjero dekoravimą,  o ten – pamačiau lentyną, kurios kaip tik trūko miegamajame.

Lentynai panaudojome senas medines lentynas, kurios kabojo mano vaikystės kambaryje. Taigi, lentynų planas atrodė taip:

IMG_20150818_183845

Turėjome keturias vienodas stačiakampio formos medines lentynas. Dvi panaudojau tokias, kokios yra, o iš likusių dviejų vyras pagamino tris mažesnes lentynas.

lentyna

Lentynos nėra sujungtos tarpusavyje, todėl norėdama galėsiu jas sudėlioti ir kitaip. Dabar vaizdas yra toks. Į lentyną susidėjau visas savo interjero dizaino ir dekoravimo knygas. Dabar nebereikia jų ieškoti po visus namus. Taip pat atsirado vietos žurnalams, jų nebereikia slapstyti ir ieškoti kažkur, kai reikia įkvėpimo.

Vaizdas prieš ir po. Sakyčiau, skiriasi gerokai :)

pries-po-miegamojo-lentyna

Geriausias dalykas įvykęs miegamajame yra truputį netikėtas – atsirado daugiau erdvės. Nebeliko už kojų kliūvančių žurnalų, viskas savo vietose.

simple-cozines-lentynoje

lentyna-papuosalai

O aš labai džiaugiuosi, kad senų lentynų nereikėjo paversti malkomis. Jos tarnaus dar ne vienus metus.

knygos-lentynoje

Kaip matosi ir eskizo nuotraukoje, virš lentynos planuoju sukabinti nuotraukas ir paveikslus. Pagrindiniai herojai čia – vaikų piešiniai. Ir vietą ant sienos pagaliau surado vienintelė įrėminta mūsų vestuvių nutrauka. Nepraėjo nei 9 metai nuo vestuvių :) viskam savas laikas…

ant-sienos-vaiku

O kokios knygų lentynos Tavo namuose?

Paskelbta$ sPažymėta$ s