Velykų stalas. Puošiame tuo, kas yra namuose

Artėjant šventėms kyla natūralūs klausimai. Kaip papuošti namus ir stalą Velykoms, neišleidžiant daug pinigų? Kaip neprisipirkti nereikalingų dekoracijų, kurios kitais metais bus nebereikalingos? Ką naudoti, kad namuose jaustųsi šventė? Velykos šiek tiek kitokios nei Kalėdos ir masinio namų, ir aplinkos dekoravimo kiškučiais ir viščiukais nematome. Bet pasipuošti namus šiai gražiai pavasarinei šventei norisi. Kad nereikėtų nieko pirkti, o ypač, kad neapkrautume namų sintetiniais viščiukais ir plastikiniais kiaušiniais, siūlau jums apsidairyti ir namus papuošti tuo, ką jau turite namuose arba galite rasti artimiausiame miške ar parke.

velykų stalo dekoras

Naudokite tai ką turite

Net jei nuo Velykinių dekoracijų nelūžta parduotuvių lentynos, ten vis tiek galime rasti įvairių geltonų, rožinių ir žalių kiškučių, kiaušinių ir net išsprogusių ar pražydusių medžių šakų imitacijų (plastikinių, žinoma). Jei visu tuo nenorime apkrauti namų, geriausia išeitis – tokių dalykų nepirkti, o tiesiog imti ir apsidairyti, ką turime namuose. Velykų stalo dekoracijoms tiks viskas kas jums siejasi su pavasariu.

velykų dekoracijos

Vietoj servetėlių naudokite virtuvinius rankšluostėlius, vietoj servetėlių žiedų – vainikėlius susuktus iš beržų šakų, arba suverkite savo servetėlių žiedus iš medinių karoliukų.

Dar spėsite nukeliauti iki miško ir parsivežti šakų, kurias pamerkite ir labai greitai sulauksite išsprogusių pumpurų. Šakas galite papuošti pavasarinėmis dekoracijomis, ar tiesiog džiaugtis šviežia lapelių spalva. Ant mano šakų supasi Made by Ugnė lašeliai.

Natūralios medžiagos

Kai galvojate apie Velykų stalo dekorą galvokite apie pavasarį, gamtos prabudimą ir su kuo jums tai siejasi. Stiklas, medis, linas, molis, medžių ar krūmų šakos, gyvos gėlės – visa tai turėtų būti Velykų stalo papuošimų pagrindas. Taip rašau ir todėl, kad viskas kas iš gamtos – tas amžina, neišeina iš mados ir tas pačias dekoracijas galite naudoti daugybę metų. Ir dėl to, kad pati jaučiuosi pavargusi nuo metai iš metų parduotuvėse esančių vienodų geltonų pūkuotų viščiukų, kurie sulūžta nesulaukę Velykų pabaigos. Taip pat Velykos ir pavasarinis gamtos prabudimas ypatingai tinkamas laikas pagalvoti kaip savo pirkiniais prisidedame prie švarios aplinkos ir Žemės ateities.

Gamtos spalvos

Jei abejojate kokias spalvas rinktis Velykų dekoracijoms – trumpas atsakymas – pasižiūrėkite kokios spalvos šiuo metu vyrauja gamtoje. Kokios palvos irmi medžių lapai, pirmos pavasarinės gėlės. Visos šios spalvos tinkamiausios Velykų dekoracijoms. Rinkitės žalias, geltonas, rožines, violetines.

Stalą pagyvins svogūninių gėlių vazonėlis. Gėles iš vazonėlio, kuriame įsigijote lengva perkelti į namuose turimą dekoratyvų indą. Tik nepamirškite palaistyti.

Gražių ir linksmų Velykų linkiu. Kartu ar atskirai, svarbiausia sveiki ir tikiu, kad greitai susitiksime :)

Paskelbta$ sPažymėta$ s