Vasara… vonioje

Vasarą namuose arba nevyksta nieko, arba vyksta remontai, pertvarkos ir kiti gražinimo darbai. Mūsų namuose šiemet – visko po truputį. Perstatėme svetainę ir megamąjį, nusipirkome naują sofą ir truputį pertvarkome terasą. Apie visus vasaros pasikeitimus išsamiau papasakosiu atėjus rudeniui, kai laiko prie kompiuterių leisime daugiau. Šiandien noriu trumpai pasidalinti mintimis apie vonią.

Vonia ir vasarą greičiausiai yra ta vieta, į kurią užsukame kasdien. Jei maistui karštą vasaros dieną laiko ir noro nelieka, televizorius dulka svetainės kampe, tai į vonią atsigaivinti po karštos dienos ir išsivalyti dantis užeina kiekvienas.

vonios-uzuolaida

Mūsų vonia, visai nebūdinga nuosavam namui – maža, be langų ir joe turi tipti viskas, pradedant klozetu ir baigiant skalbimo mašina. Be abejo, aš apie didelę, erdvią vonią svajoju, bet naudoju ką turiu ir džiaugiuosi. Esu įsitikinusi, kad vonioje svarbiausia – patogumas, ypač, jei ji maža. Todėl atsisakėme dušo kabinos ir turime mažą mažytę vonią ir dušo užuolaidą.

Kaip greitai atnaujinti vonią?

Ne, sienų dažyti nerekomenduosiu? Bet gali greitai ir lengvai:

  • Įsigyti naujus rankšluosčius
  • Pasikabinti vonioje paveikslą
  • Pakeisti rankšluosčių kabliukus naujais ir linksmais
  • Patiesti naują kilimėlį
  • Pasikabinti naują dušo užuolaidą (jei tokią naudoji savo namuose)

Gerų akimirkų vonioje!

Ačiū Gerduva už naują mūsų vonios užuolaidą.

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s