Patarimai, kaip atnaujinti vonios interjerą

Vonios kambaryje praleidžiame nemažai laiko, todėl nieko nuostabaus, kad ilgainiui šios patalpos interjeras pradeda pabosti – ypač tuomet, jei sunku prisiminti, kada joje buvo atliktas remontas. Jei svajojate apie pokyčius, turėtumėte susipažinti su žemiau pateiktais patarimais – čia rasite ir tokių, kurie neprivers plačiai atverti piniginės, ir tokių, kurie įkvėps didesniems remonto darbams.

Atkreipkite dėmesį į nusidėvėjusias detales

Pirmiausiai vonios kambarį reikėtų nuoširdžiai iššveisti – jei nepamenate, kada tai darėte, atlikus šiuos darbus interjeras turėtų nušvisti naujomis spalvomis. Be to, netruksite pastebėti, kurių detalių nebepavyko atšveisti – joms reikės paieškoti naujos pamainos. Pavyzdžiui, galbūt nepataisomai nusidėvėjo vonios apdaila – įsigijus naują jos uždengimą, atsišviežins visas vonios interjeras. Tiesa, ne visuomet reikia galvoti apie kardinalius pokyčius: jei patys nevengiate remonto darbų, galite perdažyti vonios spinteles ar pabandyti gyvybės suteikti kitoms nusidėvėjusioms detalėms. Jei rezultatas netenkins, naujus gaminius galėsite įsigyti bet kada.

Pakeiskite pagrindinius vonios kambario aksesuarus

Gali pasirodyti, kad tokie vonios aksesuarai kaip muilo dozatorius, dantų šepetėlių indelis ar netgi tas pats tualeto šepetys šioje patalpoje yra tik tam, kad tarnautų pagal savo paskirtį. Visgi, iš tiesų jie ženkliai prisideda prie interjero formavimo – tuo labiau, kad dabar gamintojai tokius gaminius kuria atsižvelgdami į vyraujančias tendencijas. Pakeisdami juos, ženkliai pakoreguosite ir bendrą vonios kambario atmosferą. Tokiu būdu galite įtraukti daugiau naujų spalvų, pataikyti į atitinkamo sezono madas ar tiesiog patobulinti nusistovėjusį interjerą. Geriausia dalis ta, jog jeigu rezultatas nepatiks, jį bus galima pakoreguoti ir pigiai, ir efektyviai.

Atnaujinkite vonios užuolaidas

Vonios užuolaidos yra dar viena reikšminga interjero detalė, kurios atnaujinimas nebus sudėtingas, tačiau ženkliai pakoreguos bendrą atmosferą. Tokie gaminiai beveik visuomet komplektuojami su dušo kabinomis, bet jeigu turite vonią ir iki šiol nesate pasirūpinę užuolaidėlėmis, tai taip pat bus reikšmingas pokytis, kuris atneš dar daugiau naudos. Mėgausitės privatumu, vonią galėsite naudoti kaip dušo kabiną ir išvengsite vandens prisitaškymo. Grįžtant prie dizaino, verta paminėti, kad vonios užuolaidos išsiskiria plačia stilistine įvairove – galėsite rinktis tiek elegantiškus, tiek labai žaismingus variantus. Su jais susipažinsite apsilankę Pigu.lt el. parduotuvėje.

Suraskite vietos naujiems sprendimams

Naujos detalės vonios kambaryje ženkliai pakoreguos visą vyraujančią aplinką. Žinoma, ar galėsite sau tai leisti, priklausys nuo to, kokio dydžio yra patalpa. Jei vietą reikia taupyti, galite apsiriboti papildomomis lentynėlėmis, žaliuojančiu augalu ar namų kvapais – malonus aromatas bus nematomas, tačiau reikšmingas patalpos akcentas. Tuo tarpu turint daugiau erdvės, galima pagalvoti apie papildomus baldus: pavyzdžiui, galbūt surasite vietos dar daugiau komforto užtikrinsiančiam dušo suoliukui, ar įsigysite papildomą spintelę įvairiems smulkiems atributams. Geriausia, jei nauji sprendimai turės praktinę funkciją – taip mėgausitės dviguba nauda.

Paskelbta$ sPažymėta$ s