Prieš ir Po. Kaip seną stalčių paversti stilinga lentyna?

Jau seniai, klaidžiodama internete pastebėjau stalčius, suskirstytus į mažus skyriukus. Jie naudojami kaip lentynos smulkmenoms susidėti, o anksčiau tarnavo kaip spaustuvininkų ar laikrodininkų baldų dalis. Visi maži skyriukai buvo reikalingi sudėti skirtingoms raidėms, mažiems varžteliams ir pan. dalykėliams.

Įsisvajojau, ką aš į tokį stalčių susidėčiau, kur pakabinčiau ir kaip būtų gražu. Bet pirkti ir atsisiųsti tokį stalčių nekilo ranka. Na nėra tai pirmo būtinumo baldas.

ThirdShiftTačiau kartais, kai labai nori gauni tai ko nori.

Prieš remontuodami miegamąjį iš kambario turėjome išnešti nei tai komodą, nei tai indaujos dalį. Gailėjau jos, bet niekur namuose ji mums netiko, netilpo, o be to buvo gerokai palūžus. Taip visos jos dalys atsidūrė malkinėje, laukt laimingos pabaigos.

Pirmas, kuriam pasisekė – stalčius. Jei ir Tu tokio stalčiaus-lentynos nori, Tau reikės:

  • Seno stalčiaus
  • MDF plokštės, mes naudojome plokštes, kurios buvo komodos lentynos.
  • Pjūklo

Norėčiau tokius dalykus daryti pati, bet nemoku, visą darbą atliko mano vyras ir dar mūsų Julius jam padėjo.

stalciuslentyna

Stalčiaus ir pertvarų niekaip nedažėme ir nelakavome, man patinka, kad matosi baldo gyvenimo žymės. Kur buvo koks laikraštis prilipęs ar rašalas išsipylęs.

stalcius-eiga

Kiek skyrelių lentynai darysi – tik noro ir fantazijos reikalas. Aš neturėjau konkretaus plano ką lentynoje laikysiu, bet skyrelių padarėme tiek kiek tikrai užtenka ir dar labiau jų smulkinti nereikia.

stalcius-lentyna

Lentyną pakabinome miegamajame ant sienos. Vietą joje surado įvarios smuklmenos ir mano apyrankės. Dabar daug patogiau išsirinkti tinkamą apyrankę. Akivaizdu, koks papuošalas mano mėgstamiausias.

Ar Tu kabintum tokį stalčių-lentyną ant sienos? Ką į jį dėtum? Papasakok komentaruose!

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Mintis įdomi, bet čia vyriškas rankdarbis, be to, reikia turėti patirties.

  2. Aš be vyro pagalbos tikrai neišsiversčiau tokiuose darbuose, bet žinau moterų, kurios visokius įrankius valdo geriau nei vyrai.

Komentarai nepriimami.