Pasidaryk pati. IKEA BEKVÄM laipteliai kitaip

Išvertus iš švedų kalbos – BEKVÄM reiškia – patogus. Tikrai geriau neapibūdinčiau šių laiptelių. Senai buvau juos nusižiūrėjus IKEA ir vis laukiau progos įsigyti ir dekoruoti taip, kaip man gražu. Prisirinkau idėjų Pinterest ir pagaliau įsigijau savo laiptelius.

Vieną dieną parsivežiau laiptelius namo, kaip ir daugelį IKEA baldų, juos sudėti gali net vaikas (su tėčio pagalba).  Deja, surinkti, bet nenudažyti jie porą mėnesių stovėjo namuose. Trūko tai dažų, tai teptukų, tai įkvėpimo. Nepaisant  nieko, laiptelius naudojom pagal paskirtį – lipom, kad pasiektume aukštai padėtus daiktus, o aš labai pamėgau ant jų sėdėti ir gerti kavą (arbatą, vandenį, sultis), tikrai patogūs laipteliai. Bet jiems trūko to grožio, kurį buvau nusižiūrėjus Pinterest. Todėl kai prasidėjo Sofijos kambario remontas, atsirado puiki proga nudažyti ir laptelius.

ikea-bekvam

Nesu labai profesionali dažytoja. Todėl pasirinkau patį paprasčiausią būdą ir dažytojo juostele užklijavau ant laptelio paprastas juostas. Beje, nuotraukoje matosi, kad net ir lipnią juostelę kažkaip įdomiai užklijavau..

bekvam-dazymas

Nepirkau jokių specialių dažų: balti – tie patys, kuriais dažėme sienas, juodi – mokyklinių lentų dažai, jais taip pat dažėme sienas, žali – kažkoki iš statybinių prekių parduotuvės. Dažiau ir teptuku, ir voleliu, voleliu dengėsi gražiau, bet aš stengiausi klausyti dažų pardavėjo patarimo, jis sakė: „Mediena mėgsta būti glostoma” ir pasiūlė man nusipirkti teptuką.

bekvam-ikea-laptelis

ikea-bekvam-laipt

Truputis dažų, keli paglostymai teptuku (arba voleliu) ir paprastas medinis, nelabai brangus laiptelis tampa neatpažįstamas gražuolis. Mes ir toliau ant jo lipam, sėdim, dedam arbūzus :) Niekada negali žinoti, kaip laiptelius pakeisim, kai dryžiai nusibos.

 

 

Paskelbta$ sPažymėta$ s

$ s mintis

  1. Gražu! Mes turim tokius pačius, tik kad būtų dar gražesni pakako balto atspalvio impregnanto :)

  2. Dėkui! Aš norėjau menininkė pabūti juos dekoruodama :) Bet dažniausiai – kuo paprasčiau – tuo gražiau :)

  3. ha, vakar vakare man kaip tik kilo idėja nudažyti tokį patį suoliuką :) prieš užmiegant jau mintyse dėliojausi kokių spalvų norėsiu ir pan. o šiandien va, naršau po savo mėgstamus blogus ir randu jau įgyvendintas idėjas :))
    suoliukas visai smagiai atrodo :)

Komentarai nepriimami.