SOS – tuščios sienos! Dalyvauk ir laimėk galimybę, „pasimatuoti” Odi Odi sienų lipduką

Ar Tau pažįstama situacija? Norisi (labai) kažkokios namų interjero dekoro detalės, bet nežinai – ar ji tiks Tavo namuose, ar atrodys bet kaip, ar tiks idealiai. O pasimatuoti negali, nes daiktai interjerui dekoruoti, vis dėl to ne nauja suknelė… Galiu užtikrinti, kad taip yra visiems ir tiems, kurie namų dekoravimui skiria mažai dėmesio ir tiems, kurie tuo gyvena.

Ką tokiu atveju daryti? Ten Kur Namai kartu su Odi Odi sienų lipdukais siūlo Tau išeitį! Pasimatuok Odi Odi sienų lipduką! Daugiau apie lipdukus ir kūrėją Dovilę gali paskaityti interviu. O toliau skaityk, kaip pamatuoti Odi Odi lipduką ant savo namų sienų.

odi odi sienų lipdukai

Štai kaip viskas vyksta:

  • Iki lapkričio 15 dienos adresu projektai@tenkurnamai.lt laukiame Tavo namų kambario, kur norėtum klijuoti Odi Odi lipduką, nuotraukos. Siųsdama nuotrauką, atsiųsk ir nuorodą lipduko, kurį nori pasimatuoti ant savo sienos. Lipduką išsirink iš gausios Odi Odi sienų lipdukų kolekcijos.
  • Lapkričio 16 dieną, išrinksime 2 kambarius – laimėtojus, kuriems Odi Odi sukurs kambario vizualizaciją su pasirinktu sienų lipduku ir padovanos 20 proc. nuolaidą pasirinktam lipdukui.
  • Lapkričio 30 dieną TenKurNamai galėsi pamatyti sukurtas vizualizacijas ir kaip atsiųsti kambariai atrodė prieš tai.

Web

Ir dar ne viskas!

Balsuosime TenKurNamai FB puslapyje ir rinksime labiau patikusią vizualizaciją. Laimėtojai Odi Odi padovanos pasirinktą lipduką!

Jau dabar laukiu Tavo laiško su kambario nuotrauka ir pasirinktu lipduku! Kurio kambario sienos Tavo namuose tuščios? Siųsk man laišką jau dabar! projektai@tenkurnamai.lt

Paskelbta$ sPažymėta$ s